ÖMSS Sonuçları İle Alımlar 2013 Yılı Başında Yapılacak

Arkadaslar kura ile atama olmayacakmi kuraya tabi olanlar ikinci atamada sanslari yok oylemi?

son gelen ve kim tarafından olduğu net olmayan beyanat tan bu sonuçta çıkıyor.inşallah bu beyanatın dayanağı yoktur. yalanlama veya düzeltme yok şu ana kadar.arkadaşlardan bu beyanat hakkında bilgisi olan varsa yazdığında öğreniriz.

zaten özürlü hemşire,imam olsa geçen tercihlerde yerleşirdi neden bulunacak o kadar imam,hemşire yurtdışından mı ithal edicekler ?? boş kadrolar düz memurluklara çevrilmedikçe değil 7 bin ister 17 bin alım olsa ne fayda?? Bi de anlamadığım birşey var; ömss başvurularında herrkesten diplomaları istendi kaç imam hatip mezunu kaç diyanet mezunu,ka. hemşirelik mezunu var belli zaten hala neyi zorluyorlar ki?? yok işte özürlü başka imam-hemşire yok,olanlarda yerleşti zaten???

hunter kardes ebe,hesire imam muezzin bosluk varderken kadrosu omss 1.atamada dolmayan mesleklerden en cok o kadrolari duz memurluga cevirecekler o anlamda soylemislerdir diye ben bunu anladim

Ne demek kura olmıcak bu mu adalet dediğiniz şey biz niye başvuru yaptık ya madem sınavla alcaktınız insanları kurayı neden çıkardınız ...

bigboss bence her tercihte kura olacak gönlünü ferah tut sen. daha 2. tercihler için birşey açıklanmadı. sizinde sınava girenler gibi 2 yıl hakkınız mevcut.

evet özer bey. tecrube sadece sınav için değil tercihlerde de bir bilgi sahibi olacaksınız. benim kendi tecrubem kpssden gelmekte ( yıllarca tercih yaptım yıllarca başarısız oldum ama birşeyler öğrendim :D )

Geri