Özürlü Ziraat, Gıda, Su Ürünleri ve Balıkçılık Teknoloji Mezunları Buraya

evet öyle gözüküyor ama süreç aslı şuan önem kazandı hayırlısı artık ne diyelim.hayırlı cumalar

bursa ömss kursunda su ürünleri mezunu bir arkadaş vardı adını hatırlamıyorum listenizde bursadan kimse yoksa onu ekleyin??

Kontenjan dolmadıysa girme şansınız pek yüksek sevindim.Hadi hayırlısı nerde bu 60 bin kişi onu bilemedim..Bakalım artık neler olucak zamanında azcık bir özrü yüzünden yüzde 40 rapolara sınava(yani kendim kambur olduğum için sözlerimi yanlış anlamayın) girenlerden yüzde 60-70 lerde raporu olanlarda eşit şansta...Adil bir durum olduğunu düşünsemde artık yapacak bişey yok..

poseydoon ; ÖMSS Başvuruları yapılınca bence Devlet Personel Başkanlığı Mezuniyetleri ve Öğrenim Durumlarını , mesleklerini gorduler . Ona gore Kontenjan ayırdılar diye dusunuyorum ...

poseydoon ; ÖMSS Başvuruları yapılınca bence Devlet Personel Başkanlığı Mezuniyetleri ve Öğrenim Durumlarını , mesleklerini gorduler . Ona gore Kontenjan ayırdılar diye dusunuyorum ...

inşallah öyledir hocam.Gerçekten okumak zor hele engelli olunca.En azından bu şekilde insan emeğinin karşılığını alabilir.

Kontenjan dolmadıysa girme şansınız pek yüksek sevindim.Hadi hayırlısı nerde bu 60 bin kişi onu bilemedim..Bakalım artık neler olucak zamanında azcık bir özrü yüzünden yüzde 40 rapolara sınava(yani kendim kambur olduğum için sözlerimi yanlış anlamayın) girenlerden yüzde 60-70 lerde raporu olanlarda eşit şansta...Adil bir durum olduğunu düşünsemde artık yapacak bişey yok..

temenniniz için teşekkür ederim.açıkçası bende merak ediyorum bu kadar insan girdi ama nerden baksanız ancak 1-2 bin kişi gözüküyor.hani herkesin evinde bilgisayarı yada interneti olmayabilir ama bu kadarda yüksek bir oran da... bilemiyorum açıkçası

biraz geç oldu ama küçük bir operasyon geçirdim. :)
bende gıda mühendisiyim 70,7 aldım genel sıralamamda 2007

omar009 ; Rica Ederim ... Anladım Kardeşim . ALLAH Sağlık & Sıhat Versin ; Herşeyden Önce :)

Saygılar ...

Rabbim herkesin öncelikli hayırlı şifalarını ve akabinde gönüllerine göre en hayırlı kadroyu nasip etsin. Gıda mühendisiyim. Sıralamam 54. Akdeniz bölgesi yoğunluklu tercih yapmayı planlıyorum. Benden önce kaç tane mühendis var merak ediyorum doğrusu. Bunların istatistiğine ulaşmak mümkün olsaydı çok sağlıklı tercihler yapılırdı. Hayırlısı inşallah....

En çok Gıda mühendisi alımı varmış diğer mühendislikler neden az? acaba az mezun olduğu için mi devlet o kadar kadro açtı??

En çok Gıda mühendisi alımı varmış diğer mühendislikler neden az? acaba az mezun olduğu için mi devlet o kadar kadro açtı??

verilen tüm kadrolar gıda mühendisi değil onun için su ürünleri ziraat mühendisliği balıkçılık teknolojisi vs gibi mühendisliklerde var.bir de şimdiye kadar tarım bakanlığı hiç özürlü mühendis almadı.bunları birleştirince 142 çok yüksek bir rakam değil.

Ben de ömss'e katıldım ve katılımcı ziraat müh. sayıları tercih yerleri hakkında bilginiz varsa ve benimle de paylaşırsanız çok sevinirim. Benim puanım 67 Ankara ikamet yerim ve ilk tercihim Ankara.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Saygılarımla

Geri