Pişmanım

Mahir.63

Üye
Üye
Buraya uye olduğuma pişman olduk ne koordinatör ler tarafından nede başkaları tarafından sorularim cevaplandi

General Mobile 4G Dual cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

erhan öney

Üye
Üye
üyeliğini iptal ettirmekdeki amacın ne ? hehangi bir aidat ödemeyeceksin bu platformda bilmediğin bişey aylas emin olki bilen yada daha önce basına gelen biri cevap verir yazına ama söyle bişey var burada kimse maaş ile calısmıyor insanlar bilmedikleri bişey hakkında sana nasıl yardımcı olmalarını bekliyorsun ? tamamen iyi niyet ile münkün oldukca takip eden arkadaslar ama sen memnun deilsen bi daha gilmezsin olur bir illa üyeliğimi iptal etmek istiyorum diorsan sana o konuda yardımcı olurlar.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Foruma daha yeni olmuşsunuz. Sorularınıza baktım 1 adet sorunuz var ve o soruyuda gecenin bilmem kaçında sormuşsunuz. Burdaki yönetici ve üyeler 7-24 bilgisayar başında olan insanlar değil. Kaldıki 7/24 pc başında olsak dahi sorulan her soruyu bilmemiz mümkün olmayabilir.

evolution

Üye
Üye
pişmanım diye başlık açmışsiniz birde ....sanki sevgiliye karşı yazılmış bir şey qibi ...qulme emojisi yapiyorum qorunmuyor neden acaba ....

Hüsain

Üye
Üye
Ben de okeyde çaldığım bütün taşlar için pişmanım

evolution

Üye
Üye
Bir kaç kişiye karşı daha sabırlı olmadiqim için pişmanım...sonuçta elit kültürlü sofistike (özel) soylu bir insanım.soylu davranmadiqim icin pişmanim....qulme emojilerim neden qorunmuyor...

Moderatörün son düzenlenenleri:

septik

Editör
Editör
[MENTION=25766]evolution[/MENTION]

Bir konu açtığınızda veya açık olan bir sayfaya soru, cevap yazmak için bulunan en alt kısmın üstünde harflerin boyutu, rengi eklemek istediğiniz resim, video ve ayrıca emojilerin bulunduğu kısma tıklayın.

Tekerlekli Sandalye