Psikiyatrist

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
shrink.jpg

PSİKİYATRİST- SHRİNK

Yapımı :
2009 - ABD
Tür : Dram
Süre:
104 Dak.
Yönetmen : Jonas Pate
Oyuncular : Ashley Greene, Robin Williams, Kevin Spacey, Saffron Burrows, Jack Huston
Senaryo : Thomas Moffett
Yapımcı : Kevin Spacey, Dana Brunetti
Süre: 1 saat 50 dk

Filmin Konusu

Henry Carter çok ünlü bir psikiyatristtir. Fakat kendi başına gelecek olan bunalımı aşamayacak ve uyuşturucu kullanmaya başlayacaktır günden güne bağımlısı olmaya başladığı uyuşturucu ona güvenini ve mesleğine inancını kaybettirecektir.

Film ile ilgili yorumlar

''Film için söylenecek en manidar şey ''terzi kendi söküğünü dikemez'' olur herhalde... İnsanların sorunlarını dinleyen çözüm arayan ancak kendisinin de bir yığın hatta çığ gibi olmuş sorunları olan bir psikiyatrın hikayesi ele alınmış. Film durgun hemde fazlasıyla durgun bir şekilde ilerliyor... Farklı noktalardan farklı insanların kendince sorunlarını ele almış ve bir noktada birleşiyorlar diyebilirim. Film bitmesini beklemek için biraz sabır gösterdim diyebilirim ama sonucunda anlamlı ifadeler bulunabilecek bir yapım olmuş özellikle Kevin Spacey'in başrolde oluşuyla film daha izlenir oluyor.

''Böyle anlamlı ve güzel filmleri izledikçe çıldırıyorum resmen. bu filmin imdb puanını nasıl olurda 6.7'i hak etmediğini düşünüyorsunuz ve o saçma sapan uyduruk bir anlam ifade etmeyen sırf para amaçlı yada bazı saçma düşünceleri empoze etmeye çalışan b.ktan filmlerin imdb puanının 7'yi,8'i ve 9'u hakettiğini düşünüyorsunuz? çok çok iyi bir film olmayabilir ama izlenen ve beğenilen o kadar saçma filmin yanında bence bu film baş tacı olmalı ama ona rağmen çıkıpta bu film 6.7'i hak etmiyor diyenler varsa bence onlar ''kapitalist sistemin gerçeklerden uzaklaştırdığı ve aptallaştırdığı insanlardır''

''Müthiş, müthiş, müthiş! Neden bu zamana kaçırdım görmedim bilmiyorum. Filmde bir dibe vurmuşluk, büyük bir can sıkıntısı, sonu gelmeyen bir yılmışlık havası var. Aslında filmin bir şey anlatma derdi yok. Ve bu da filmi mükemmel yapıyor zaten. Herkese hitap etmeyen ama çağ'a hitap eden bir film. "SHRİNK" sen nasıl bir filmsin böyle! Delirttin beni 9/10''

Yavaş ve Sakin İlerleyen Güzel Bir Film..

tamerlale

Üye
Üye
shrink.jpg

PSİKİYATRİST- SHRİNK

Yapımı : 2009 - ABD
Tür : Dram
Süre:
104 Dak.
Yönetmen : Jonas Pate
Oyuncular : Ashley Greene, Robin Williams, Kevin Spacey, Saffron Burrows, Jack Huston
Senaryo : Thomas Moffett
Yapımcı : Kevin Spacey, Dana Brunetti
Süre: 1 saat 50 dk

Filmin Konusu

Henry Carter çok ünlü bir psikiyatristtir. Fakat kendi başına gelecek olan bunalımı aşamayacak ve uyuşturucu kullanmaya başlayacaktır günden güne bağımlısı olmaya başladığı uyuşturucu ona güvenini ve mesleğine inancını kaybettirecektir.

Film ile ilgili yorumlar

''Film için söylenecek en manidar şey ''terzi kendi söküğünü dikemez'' olur herhalde... İnsanların sorunlarını dinleyen çözüm arayan ancak kendisinin de bir yığın hatta çığ gibi olmuş sorunları olan bir full hd film izle, erotik film izle, film izle, asılacak kadın izle psikiyatrın hikayesi ele alınmış. Film durgun hemde fazlasıyla durgun bir şekilde ilerliyor... Farklı noktalardan farklı insanların kendince sorunlarını ele almış ve bir noktada birleşiyorlar diyebilirim. Film bitmesini beklemek için biraz sabır gösterdim diyebilirim ama sonucunda anlamlı ifadeler bulunabilecek bir yapım olmuş özellikle Kevin Spacey'in başrolde oluşuyla film daha izlenir oluyor.

''Böyle anlamlı ve güzel filmleri izledikçe çıldırıyorum resmen. bu filmin imdb puanını nasıl olurda 6.7'i hak etmediğini düşünüyorsunuz ve o saçma sapan uyduruk bir anlam ifade etmeyen sırf para amaçlı yada bazı saçma düşünceleri empoze etmeye çalışan b.ktan filmlerin imdb puanının 7'yi,8'i ve 9'u hakettiğini düşünüyorsunuz? çok çok iyi bir film olmayabilir ama izlenen ve beğenilen o kadar saçma filmin yanında bence bu film baş tacı olmalı ama ona rağmen çıkıpta bu film 6.7'i hak etmiyor diyenler varsa bence onlar ''kapitalist sistemin gerçeklerden uzaklaştırdığı ve aptallaştırdığı insanlardır''

''Müthiş, müthiş, müthiş! Neden bu zamana kaçırdım görmedim bilmiyorum. Filmde bir dibe vurmuşluk, büyük bir can sıkıntısı, sonu gelmeyen bir yılmışlık havası var. Aslında filmin bir şey anlatma derdi yok. Ve bu da filmi mükemmel yapıyor zaten. Herkese hitap etmeyen ama çağ'a hitap eden bir film. "SHRİNK" sen nasıl bir filmsin böyle! Delirttin beni 9/10''

Yavaş ve Sakin İlerleyen Güzel Bir Film..
Bu filmi arıyordum bende teşekkür ederim <3

Tekerlekli Sandalye