Ptt Bankamatik Kartı Aldım.2022 Maaşımı Tüm Banka Atmlerinden Çekebilir Miyim?

arabi2018

Üye
Üye
sorumu sormuştum diğer bölümde ama tekrar sorayım, 2022 engelli maaşı aylık olarak verilecek, bu durumda 3 ayda bir aldığımız miktarı mı 3e bölüp aylık verecekler yoksa 3 aylık miktarın tamamını mı 1 ayda verecekler bilgi verir misiniz.Şimdiden teşekkürler

afyonlu_11

Üye
Üye
Valla uctane aciklama var hatta cumhurbaskanimiz iftar toplantisinda sona dogru soyluyor zaten olcagini ama uc aylijakrini ahlik olarak alicak diyor sanmiyorum 400 500 tlye askeri ucretten asagiya vermez milletin lafina bakmayin iyice inceleyim mikket tutturmus 400 500 nerden biliyosun kendi kafana gore yorum yazip gercek gibi soyluyor kinsenin lafina bakmayin hatta bana olmicak sadece 65 yas yaslikara verilcek dendi ama ben inat ettim dedifim gibi oldu bazilari cekemiyor daha hic biryerden haberi olmayan bile olmus bitmis gibi konusuyor inanmayin kimse kimsenin kölesi degil herkesin akli fikri dusuncesi var zaten birakicam forum sitelerini maaslar hele guncellensin yorum bike yazmicam disardan izlicem en guzeli bu inanmayin milletin dedikodusuna vermezler.400 500

arabi2018

Üye
Üye
inşallah dediğiniz gibi olur zaten Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi bu seçimden sonra Türkiyede çok şey değişecek bende sanmıyorum aylık 400-500 olacağını inşallah asgari ücret tutarında olur zaten Türkiyeye de artık bu yakışır teşekkürler tekrardan bilgiler için

Tekerlekli Sandalye