PTTCELL Uygun GSM Tarifeleri

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Arkadaşlar PTTCELL’in aşağıda detaylarını vereceğim tarifeleri gerçekten çok uygun. PTTCELL in engellilere özel bir tarifesi yok (turkcell ve vodofonun var) ama buna rağmen mevcut tarifeleri zaten yeterince uygun.

PTTCELL Çekim Kalitesi

PTTCEL AVEA Alt yapısını kullanıyor. Dolayısıyla bulunduğunuz ilde avea ne kadar çok ve kaliteli çekiyor kesintisiz telefon konuşması yapıyorsanız PTTCELL dende aynı verimi alırsınız. Büyük şehirler için çekim kalitesinde bir düşüş olacağını daha doğrusu fazla sorun olacağını sanmıyorum ama küçük yerlerde sorun yaşanabilir.
Evet PTTCELL Türkcell vodafon gibi kaliteli bir çekim hızlı internet imkanı sunmasa da benim akıllı telefonum var internet paketine verecek param yok aynı zamanda da çok konuşmak istiyorum diyorsanız pttcel sizin için bir tercih olabilir.

PTTCEL Tarifeleri

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Burada verdiğim benim gözüme çarpan en uygun çep telefonu tarifeleriydi. Şuraya tıklayarak kendinize uygun diğer tarifeleri seçebilirsiniz.

Pttcell | Faturalı Tarifeler

aktive

Üye
Üye
aveanın kampanyasını göze alırsak da fiyatlar ptt olarak yüksek . zaten engelli tarifelerinde fazla ücrette indirim uygulanmıyor 12- 24 ay vadelerde kampanyalarda vegi indirimli cazip kampanyalar daha ideal . engelli indirim tarifelerle kampanya satiş paketleri degerlendirip karsılastırın faturasız hatlar bile daha ekonomik fazlasıyla dolusuyla kampanya ve paketler var .. eger bir öperatöre devam edip cazip kampaya yararlanmana izin vermiyorsa. kaddi kesinlikte numara tasyın daha karlı çıkarsınız ... :D:D

Tekerlekli Sandalye