Rapor ne zaman çıkar

iOktay

Üye
Üye
Merhaba, 1. haziranda heyet girdim 10. güne çıkar dediler ama hala sisteme düşmemiş ben ilçede kalıyorum ile gidip hastaneden mi almam gerekli veya bir yeri arasam sisteme ekleyebilirler mi?

burak1978

Üye
Üye
Merhaba, 1. haziranda heyet girdim 10. güne çıkar dediler ama hala sisteme düşmemiş ben ilçede kalıyorum ile gidip hastaneden mi almam gerekli veya bir yeri arasam sisteme ekleyebilirler mi?
selam oktay bey heyet raporları Sağlık sonuçlarına göre heyetteki uzmanlar bir karar verilerek rapor oluşturulur ve heyet tarafından imzalanır. Bu işlemlerin tamamlanması için net bir zaman aralığı verilememektedir. 1 – 2 gün sürebileceği gibi 1 – 2 hafta da sürebilir. bence en az 2 hafta beklemelisiniz heyete girdiğiniz saat ve tarih zaten kayıt altındadır unutulmaz biraz zaman istiyor bu işler edevlette düşeçektir endişeniz olmasın sizin raporunuz hangisi ise o na girip edevletten sorgusunu yapabilirsiniz çözger özel gereksimli rapor 18 yaşını doldurmamış kişiler veya erişkinler rapor sorgulamaları edevletten yapılabilmektedir veya gittiğniz hastanenin sağlık kurulu bölümüne telefon açıp sorabilirsiniz ben şu tarihte heyete girmiştim sonuç u öğrenmek istiyorum e devlete de düşmedi diye sorabilirsiniz onlar size ne zaman raporunuzun e devlette görüneceğine dair bilgi verirler diye düşünüyorum iyi geceler efendim

Tekerlekli Sandalye