Rapor oranım %40 ın altına inerse işten çıkartılabilirim?

Krallll

Üye
Üye
İş için Engelli Raporu yenilemek için başvuruda bulundum süresi bittiği için raporumun ilk gittiğim hastaneden %25 oranında puan aldım sonrasında işyeri onu kabul etmedi rapora itiraz ettim itiraz ettiğim hastanede %33 oranında bir oran verdi fakat çalıştığım yer illa %40 oranında bir oran almam gerektiğini söyledi. Son bir itiraz hakkım daha varmış hakem hastane olarak oraya gönderdi sağlık bakanlığı orada gerekli muanelerimi oldum fakat oradan pek umutlu değilim yine %40''ın altında bir oran alacağım galiba eğer %40'in altında bir oran olursa çalıştığım yer işten ayrılabilirsin felan diye söyledi. Normal kadroda sen bana yapamazsın dediler Ancak engelli kadrosunda çalışabilirsin diye söylediler İlk Raporum %40'dır. Zihinsel'den vermişlerdir. 5 Yıl süreli olarak süresi bittiği için işyeri benden %40 almamı söyledi. gittiğim son hastanede gözüme bu tanı kondu. h52.2 Astigmatizma buna %40 verme gibi bir durum olurmu?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şansınızı deneyin ancak gerçekci olmak gerekirse göz için verilen orandan pek bi puan alacağınızı sanmıyorum.

mert

Üye
Üye
Verirlerse en az ne kadar oran verirler?
vallahi kardeşim bende gözlük kullanıyorum yakını göremiyorum iki gözlük kullanıyorum bir yakın biri uzak heyete girdim bundan bir kaç ay önce puan bile vermedi göz ile dr hanım

Tekerlekli Sandalye