Ropor oranımı düşük verdiler oranı yükselterek 2022 maaşımı artırmak istiyorum...

muratcan

Üye
Üye
ben su anda 2022 massı almaktayım benım ozur oranım yuzde 65 gozukuyo ama benım oranım daha fazla ben raporu alırken sadece ortopedı bolumunden gırdım kımse bılgılendırmedı benı benım ozur oranım gozden vede urolojı bolumnden de var maasımı nasıl yukseltebılırım bı bılgı verısenız sevınırım il sosyal hızmetlerı aradım 2022 hakkında bı bılgılerı olmadıgını soledıler benım ne yapmam lazım yukseltmem ıcın massı

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Tekrar sağlık kuruluna girip yeni rapor alacaksınız ve aldığınız rapor eğer %70 ve üzeri olursa o zaman 2022 maaşınızı yükseltebilirsiniz, eğer hastane size %65 rapor verirse il sağlık müdürlüğüne gidip rapora itiraz edeceksiiniz sonra onlar sizi hakem hastaneye sevkedecekler onlar nikai kararı verecekler, yani kısacası yükseltmek için sağlık kurulundan %70 raporunuz olması lazım. Başka sormak istedigniz birşey varsa yada anlamadığınız nokta söyleyin lütfen?

muratcan

Üye
Üye
ben sımdı hastaneye engellı raporu almak ıstıyorum dıyemı gıdecem ne dıye gıdecegım onu bılmıyorum

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Hastaneye gidip 2022 maaşı için rapor alacağım demen yeterli rapor için dikkat et bi ücret ödemeyeceksin gidip 2022 için rapor alacağım de gir kurula al eğer %70 veya üzeri verilirse bize ulaş maaşını nasıl yükselteceğiz yardımcı olalım, yok 70 vermediler aşağısını verdiler git il sağlık müdürlüğüne itiraz et neticeleri bize burdan bildir lütfen.

muratcan

Üye
Üye
çok soru soruyorum bunun ıcın öncelıkle sızden ozur dılerım. ama gerceten fazla bılgım olmadıgı ıcın soruyorum sımdı mal musdurlugune de gıtmem de gerekıyormu hastenden once hanı sevk belgesı gıbı bısey verıyorlar ya kagıdın ustrunde 2022 ması falan yazıyo osnra hangı ozureler olduguna daır bıseyler daha yazıyo onu alıp mı gıtmem gerekır. bunları sormamın nedenı ıkı ucc sefer hastaneye gıtmemek ıcın evden cıkmam zor oluyor cunku o yuzdende sızı yoruyorum tekrar ozur dılerım bu kadar soru sordugum ıcın

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Malmüdürlüğüne gidip hstalığınızın ilerlediğinibunun için rapor almak istediğinizi ve maaşı yükseltmek istediğinizi belirtirseniz size sevk verirler, ancak bu sevk olmadanda hastane size rapor verir, hastaneye sevksiz giderseniz 2022 maaşı için rapor istediğiniz belirtin.

muratcan

Üye
Üye
tamam tesekkurler anladım konuyu ıyıce cok tesekkur ederım sıze

Tekerlekli Sandalye