Sağlık kurulu rapor başvurusunda doktorların tamamı dolaşılmadan teslim edilebilir mi

esqu

Üye
Üye
vergi indirimi için başvurdum hastahaneye sevk ettiler tek bir doktora girdim diğer doktor izinli olduğu için rapor tamamlanmadan ve sağlık kuruluna teslim etmeden çıktım herhangi bi sorun olurmu?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Emsal bir durum hasıl olmadığından birşey demek doğru olmaz ama kurulda kurul günü görür muayene ederler gerekirse, ama neticede bu durumda evraklarınız eksik diye geri teslimde edebilirler peşin hükümlü olmamak lazım, sağlık kurulu günü gelince gidersiniz ben sorun çıkacağını sanmıyorum, ama dediğim gibi bekleyip görmek lazım, gidip bu durumda olacak olumlu yada olumsuz neticeyi bizimle paylaşırsanız ilerde aynı durumda soru gelmesi halinde sizin deneyiminizi arkadaşlarımızla paylaşırız o yüzden bize bildirmenizi rica ediyorum.

esqu

Üye
Üye
aslında vazgeçtim diyebilirim yoruldum artık doktor doktor dolaşmaktan sağlık kurulundan aldığım evraklarıda teslim etmeyi ve tekrar muayne olmayıda düşünmüyor her seferinde tekrar rapor almak sıkıyor.

Tekerlekli Sandalye