Saglık Raporu Oranı Sizce % Kaç Olur

istanbul34

Üye
Üye
ÇOÇUK SAGLIGI opere hidrosefali+meningomiyosel+inkonkinans+Veziko üreteral reflü+alt extremite hareketsiz

FİZİK TEDAVİ hidrosefali+paraparezi+oturma dengesi bagımsız alt extremite hareket yok

ÇOÇUK PSİKİYATRI hafif düzeyde bilimsel gelişim görüldü

NÖROLOJİ hidrosefali+mental retardasyon+paraparezi

ORTOPEDİ opere konjenital lomber kifoz alt extremite hareket yok oturabiliyor+bitarel DKÇ

BEYİN CERRAHİSİ opere meningomiyesel+hidrosefali+paraparezi+inkonkinans

arkadaşlar sizce kaç oranında rapor alırız bilgisi olan yardımcı olabilir mi.bugun doktorları dolaştık 1 ay sonraya heyet günü verdiler.şimdiden tşk ederim

istanbul34

Üye
Üye
cetvele bakmayı bilmiyorum o yuzden yardım istiyorum:( bilen varsa yardımcı olabilir mi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İstanbul34;
Şimdi burda hesaplama yapsak %86 desek bu oranı doktor daha düşük veye daha yüksek verebilir çünkü doktorların her ne kadar balthazar formulüne göre hesaplama yapması gerekse de inisiyatif kullama hakları var, örnegin bir parapleji hastasına aynı durumda hastaya X hastane %70 verirken başka bir hastane %85 verebiliyor o yüzden raporlar tamamen doktorun vereceği karar bizim söylediğimiz yada yapacağımız tahmin yanıltıcı olabilir, ben çok emin olmamakla birlikte bu hastaya %90 verileceğini düşünüyorum en az 90 alacaktır sizde raporu alınca bizimle neticeyi paylaşın lütfen.

istanbul34

Üye
Üye
teşekkür ederim mehmet bey raporu aldıgım zaman buraya paylaşırım bilgileriniz için tşk ederim

istanbul34

Üye
Üye
heyet için 1 ay önce gün vermişlerdi ama heyete geçen hafta girdik bugun raporun sonuçunu aldım paylaşmak istedim

agır özürlü evet %70 rapor verildi

sizce bu rapora itiraz etmeli miyim yoksa bu hastalıga bu rapor normal mi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu raporu almaktaki amacınız neydi? Erken emeklilik, ötv indirimli araç v.b gibi?

istanbul34

Üye
Üye
evet %90 rapor alıp ötv indirimli araç almak içindi halil bey.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hastalıklar hakkında ve verilebilecek oranlara dair, net bilgim yok. O nedenle bir şey diyemiyorum. Ama siz verilen raporun düşük olduğuna inanıyorsanız itiraz etme hakkınız var tabiki.

istanbul34

Üye
Üye
raporun düşük olup olmadıgını sizlerden ögrenmek istedim sizler bu konuda daha tecrübeli oldugunuz için tecrübenizden yararlanmak istiyorum belki bu hastalıgı olan arkadaşlar varsa onların oranları kaç acaba.hiç bilgim yok yani bu konuda yardımlarınızı bekliyorum teşekkür ederim

Tekerlekli Sandalye