Sakaryanin mimari yapısı ortopedik engelliler için uygunmudur?

sebboy

Üye
Üye
sakarya karasuda yaşayan arkadaşlarım ben ordaki tapuya tayinle gelmek istiyorum yürüme engelliyim bize uygun yermidir orası gerek karasu gerekse tapusunun fiziki ortamı tavsiye edermisiniz

septik

Editör
Editör
Arkadaşım yanlış sitedesiniz

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
??? neden yanlış sitede olsun ki?

Sebboy'u tanıyorum ne zaman başı sıkışsa kendini siteye atar ve sorularına acil yanıtlar almayı bekler :) kendisi ÖMSS 2012 yle atanan arkadaşlardan ve oldukça faydalı yorumlar yazmıştı geçmiş aylarda.

Sebboy Sakarya karasu'ya atanmak için bölgenin fiziksel özelliklerini araştırıyorsun anladığım kadarıyla inan hiç bilmiyorum ama yarın bankada Karasuda yazlığı olan ve haftasonları oraya gidip gelen bir arkadaşım var ona sorup akşama yanıtlarım şekerim olur mu?

sebboy

Üye
Üye
??? neden yanlış sitede olsun ki?

Sebboy'u tanıyorum ne zaman başı sıkışsa kendini siteye atar ve sorularına acil yanıtlar almayı bekler :) kendisi ÖMSS 2012 yle atanan arkadaşlardan ve oldukça faydalı yorumlar yazmıştı geçmiş aylarda.

Sebboy Sakarya karasu'ya atanmak için bölgenin fiziksel özelliklerini araştırıyorsun anladığım kadarıyla inan hiç bilmiyorum ama yarın bankada Karasuda yazlığı olan ve haftasonları oraya gidip gelen bir arkadaşım var ona sorup akşama yanıtlarım şekerim olur mu?
çok tşk ederim gazozcum

septik

Editör
Editör
Çok özür dilerim, yanlış ifade kullanmışım bende bugün farkedince dondum kaldım.

Yazılarımı tekrar kontrol etmedende kapatmış bulundum tekrar tekrar özür dilerim,

Yanlış katagoriye yazmışsınız demekti amacım.:)

Tekerlekli Sandalye