Sektöründe Öncü ve Lider Olan Müşterilerimiz İçin Ofis Destek Elemanı Aramaktayız

CIVITAS-HR

Üye
Üye
Civitas İnsan Kaynakları Danışmanlık Firması olarak hedefimiz; doğru kişiyi doğru zamanda, en uygun pozisyona yerleştirirken, hizmet verdiğimiz firmaları nitelikli insan kaynakları ile buluşturmaktır. Farklı sektörden birçok firma ile birlikte çalışıyoruz ve işe alım süreçlerine ortak oluyoruz.

Çeşitli pozisyonlarda ve bölümlerde, özellikle “Ofis Destek Elemanı” pozisyonlarında değerlendirilmek üzere aşağıdaki kriterleri sağlayan kişilerin başvurularını beklemekteyiz.

En az ilköğretim tercihen lise düzeyinde eğitim almış, (Eğitim düzeyleri pozisyonlara göre değerlendirilecektir.)
Tercihen daha önce iş deneyimi edinmiş olan ve dosyalama, arşivleme vb konularda deneyimli olan,
Bilgisayar ve MS Office programlarını kullanabilen,
İnsan ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü,
Yazılı-sözlü iletişim becerisi gelişmiş, iş takibinde başarılı, kişisel motivasyonu yüksek, gelişime açık
Anadolu Yakasında ikamet eden,
Türkiye İş Kurumu’na kayıtlı olan ve engelli personel kadrosunda istihdam edilmeye uygun olan.

İlgilenenler detaylı öz geçmişlerini danisman@civitas-hr.com mail adresine gönderebilirler.

Tekerlekli Sandalye