Sigortalı Olunsa 2022 Maaşı Alınabiliniyormu

mfatih

Üye
Üye
tamam kdş saol

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Neticeyi yine bizimle paylaşırsanız yine degerlendiririz.

mfatih

Üye
Üye
bide bu var gerci ben tc ye baktım bişey yok ama bugun aradım soyalguvenlik kurumu bana dedi sigortan etki yapmış dedim hanım efendi işkurda öalışıyorum bana dedi sadece 2.400 görunuyor mart 10 arayın bizi bunu verirlermi acaba

septik

Editör
Editör
Mehmet bey ricam olsa şu an için 2022 evrak takip veya e devlet e sgm sizde açılıyormu bir bakarsanız.

mfatih

Üye
Üye
ya bende tam anlamadım sadece bana dediki sigortan gurunuyor bende dedim yeni 3aydır şalışıyorum dedim eski para ne olacak dedim dediki bana birdaha bakayım baktı dediki 2.400 görunuyor onu alabilirmiyimdedim ona oda dedi ki mart ayının 10da bizi arayın dedi

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
ya bende tam anlamadım sadece bana dediki sigortan gurunuyor bende dedim yeni 3aydır şalışıyorum dedim eski para ne olacak dedim dediki bana birdaha bakayım baktı dediki 2.400 görunuyor onu alabilirmiyimdedim ona oda dedi ki mart ayının 10da bizi arayın dedi

10 martta arayın bakalım ne diyecekler dedigim gibi kurum devredilince herşey alt üst oldu inanın bizde şaşırıyoruz ne yol göstereceğimizi.

mfatih

Üye
Üye
Baktım aılıyor bir sıkıntı yok sizde geçici bir sorun oluşmuştur daha sonra denerseniz düzelir derken kdş ?

mfatih

Üye
Üye
ok tamam kdş oglumun tc sini girince hiç umana bile sunulmamış ama dediler 2.400 görunuyor bari bunu verseler bilgi leri alırsam yene sizle paylaşacam

mfatih

Üye
Üye
tamam iyi akşamlar hepinize tşk lerimi sunuyorum

septik

Editör
Editör
Teşekür ederim baya bir süredir hata veriyor sizden sonra yine denedim hata veriyor bende
Yanlız şüphem var bizleri gss üzerinden bertaraf edecekler durdurup sonrasında sydv ye davet edecekler ve görünen oki gelir seviyesinde sorgulama yapılacak kısaca ayak oyunlarıyla bizleri bertaraf edecekler.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bekleyelim bakalım bi kaç aya kadar herşey netleşir.

Tekerlekli Sandalye