Şikayetim var!

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Dağlarında rengarenk çiceklerin açtığı, ovalarında eşsiz güzellikleri olan bu ülkeyi bana zehir eden yönetimden, bu haksızlıklara sessiz kalan aydın ve entellektüellerden, sadece rant kavgasını kaygı edinen basından ve bilimum etkili ve yetkili mevkilerden şikayetim var.

30 Yıldır bitmeyen -BİTİRİLMEYEN- PKK teröründen nemalanan kanı beş para etmez çevrelerden, başörtüsü sorunu diye gerçekte sorun olmayan bir sorunu sorunsallaştıran din ve laiklik tüçcarlarından, mahalle baskısı adı altında bu topraklarda doğmuş büyümüş kişileri ötekileştiren atatürk ve laiklik riyakarı sırtı kalınlardan, tüyü bitmeyen yetimin hakkı olan devlet malını yiyen ve yemelerine göz yuman rant paylaşımcılarından şikayetim var.

Bedensel eksikliğimi bahane gösterip önüme engeller koyan ve beni engelli kılan mimari kısıtlamalardan ve bu mimariyi oluşturan belediye ve özel kurumlardan şikayetim var.

Dünyanın en güzel ülkesi olan Türkiye'yi bana, bize yaşanmaz hale getiren herkesten şikayetim var.
Tek sorunum bu şikayeti iletecek bir merci bulamam.
Bu şikayetlerimi ileteceğim bir adresi bilen duyan AALLAH rızası için bu mesajın altına yazıversin. :):):)

Tekerlekli Sandalye