Siteye Nasıl Yeni Konu Açarım?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Siteye nasıl yeni konu açılacağının anlatıldığı video.

Sitemize yeni üye olan arkadaşlar bazen "Yeni Konu" açmakta zorlanabiliyor. Bende nasıl yeni konu açılacağına dair resimli anlatım yapmaya karar verdim.

Üye olduktan sonra ilk adım "ÜYELİĞİNİZİ AKTİFLEŞTİRMEKTİR." Bunun için siteye üye olduğunuzda vermiş olduğunuz e-mail adresine aktivisyon linki gelecektir. O linke tıklayıp üyeliğinizi aktifleştirin. Dikkat bazı durumlarda üye aktifleştirmesi için gönderilen mail "gereksiz" junk klasörüne düşüyor orayıda kontrol edin lütfen. Üyeliğinizi aktifleştirdiniz sıra geldi yeni konu açmaya.

Öncelikle sorunuz neyle alakalı ise örneğin Sağlık Raporları o kategoriye giriyorsunuz. Daha sonra açılan sayfanın sol üst köşesinde bulunan
yenikonuac.jpg
butonuna tıklıyorsunuz. Bundan sonra yapılacaklar aşağıda resimli olarak gösterilmiştir.

yenikonu.jpg

Son düzenleme:

turuncu01

Üye
Üye
kardeşim öncelikle şunu belirteyim ben bu siteye yeni üye oldum tabiki bende isterim mesajı herkes okusun ama benim üyeliğim daha aktif hale gelmemiş o yüzden özel mesaj yolladım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Üyeliğinizi aktif ettim. Şimdi konu açabilir, mesaj yazabilirsiniz. Tıpkı şu an yaptığınız gibi. Bu arada üyelik aktivisyon linki siteye üye olurken vermiş olduğunuz e-mail adresine gelir. Eğer orada göremiyorsanız "önemsiz" klasörüne bakın. Bazen önemsiz klasrüne gidebiliyor.

medo35

Üye
Üye
Peki açtığımız konuları bulamıyorum bir türlü. Nasıl bulurum.

gülümse_hayata

Üye
Üye
medo35 sağ üst tarafta arama bölümü var açtığınız konunun başlığını oraya yazarsanaz çok kolay bir şekilde konuya ulaşabilirsiniz.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Kendi açtığınız konuları bulmak için daha pratik yöntemler var.
1: En üstte bulunan kullanıcı adınıza tıklayınız. Kendi profil sayfanız açılacaktır. Profil sayfanızın sol yan tarafında Tüm Mesajlarını Göster yada Açtığı Konuları Göster var.

Tüm mesajları göster'e tıklarsanız foruma yazdığınız tüm mesajlar sıralanır, Açtığı konuları göster'e tıklarsanız foruma açtığınız tüm konular açılış tarihine göre sıralanır.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba ,

Emeklilik ile ilgili sizden bilgi alabilir miyim?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Emeklilikle ilgili sorularınızı ilgili kategori olan Engelli Emekliliği başlıklı kategoriide YENİ KONU AÇARAK dile getirebilirsiniz.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam kardeşim,

İyi ki bu mesaj hala var 24.04.2012 de yazılmış ve bugün 04.08.2012 ne çok şey değişti geçen 3 ay içinde yaşamımda :) bu soruyu sorarken ne kadar da çaresizdim ama şimdi hayran olduğum bu sitede kategori yöneticisi bile oldum :) bir sürü arkadaşım var hepsi birbirinden değerli ve benim için çok özel olan insanlar var, kardeşim var, iyimserliğim var, karamsarlığa inat yaşama sebeplerim var, yeni ümitlerim var ve hepsinden önemlisi burada olmaktan duyduğum mutluluk var :)

Site Yöneticisi kardeşlerimin sayesinde emekli oldum ve o acemilik günlerimi unutmam mümkün değil o çırpınışlarımı da :) ve ben de artık diyorum ki ;

Emeklilikle ilgili sorularınızı ilgili kategori olan Engelli Emekliliği başlıklı kategoriide YENİ KONU AÇARAK dile getirebilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek için mutlaka birileri vardır...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Evet evet, tek başına bu mesaj bile kat ettiğin aşamayı gösteriyor. :)

ali kentli

Üye
Üye
halli bey olmuyor olmuyor yeni konu ac diye bişey cıkmıyor neyse saat 3 30 oldu yatıyom deilse bu pc yi kırcam

canan0606

Üye
Üye
kardeşim öncelikle şunu belirteyim ben bu siteye yeni üye oldum tabiki bende isterim mesajı herkes okusun ama benim üyeliğim daha aktif hale gelmemiş o yüzden özel mesaj yolladım

benimde aynı şekilde üyeliğim aktif edilmemiş durumda :(

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
@canan0606 üyeliğin aktif edilmemiş olsa şu an buraya mesaj yazamazdın. :)

selep

Üye
Üye
rapor aldım %76 agır özürlü dilekce ile muraccatım posta ile
yaptim onaylandımı ne yapmam gerekiyor

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sorudan hiç bir şey anlaşılmıyor. Soruyu detaylandırarak ilgili kategoride yeni konu açarak dile getiriniz.

selep

Üye
Üye
yaşlılık aylıgı alan anem için özürlü aylıgına döndürmek için dilekçe ile muracaat etım.Ankaraya şimdi nerden takıip edecegim.oldumu diye

Tekerlekli Sandalye