Siteye Nasıl Yeni Konu Açarım?

üçüzlerim

Üye
Üye
halil bey bende sitede yazmayı denedim ama bi türlü yapamadım ugraıyorum ama inan bi türlü beceremedim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yazmışsınız işte. :)
Siz sorunuzu buraya yazın ben uygun kategoriye taşırım...

hayatyasak

Üye
Üye
Üyeliğimi aktifleştir in yeni konu açmak iştiyorum ....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
İyi güzelde daha önce 2 adet yeni konu ve 60 küsür mesaj yazmışsın zaten. Yani dmeme oki yeni konu veya mesaj yazmasını biliyor olmasın.

Rasim60

Üye
Üye
iyi günler gözümden dolayı %42 raporum var ortaokul mezunuyum memur olabilmem için nasıl bi yol izlemem gerekiyor

Enginn

Üye
Üye
17 senedir diyaliz hastasiyim ve kalp amaliyati oldum baypas. Yuzde kac rapor alirim araba alabilirmiyim?

Enginn

Üye
Üye
17 senedir diyalize giriyorum ve baypas kalp amaliyati oldum bide felc gecirdim konusamiyorum yuzde kac rapor alirim ve araba almama yetermi alcam rapor?

Mervealtun

Üye
Üye
Selam.babam kolon kanseri 4.evrede. 2.5 senedir bu hastalıkla uğraşıyor. Babamlara yakın oturuyoruz.onun icin Otv siz araba almayı düşünüyoruz .arabayı eşim kullanacak.prosedur nasıl işler . Bana kısaca biri anlatabilir mi . Sırasıyla neler yapmamız lazım . Önemli bilmemiz gereken konuları açıklarsanız cok sevinirim. Iyi günler..

İsen Buga

Üye
Üye
Selam.babam kolon kanseri 4.evrede. 2.5 senedir bu hastalıkla uğraşıyor. Babamlara yakın oturuyoruz.onun icin Otv siz araba almayı düşünüyoruz .arabayı eşim kullanacak.prosedur nasıl işler . Bana kısaca biri anlatabilir mi . Sırasıyla neler yapmamız lazım . Önemli bilmemiz gereken konuları açıklarsanız cok sevinirim. Iyi günler..

Bütün hastalığı ve yaş hepsi bir noktada toplanır ve: %90 üzeri rapor alırsanız: ÖTV ve MTV muafiyetinden faydalanırsınız. Eşinizde kullanabilir.

Babanızla beraber tam teşekküllü ve heyet raporu vermeye yetkili özel yada kamu hastanesinden birine gidip heyete girmek istediğinizi ve ÖTV muafiyetinden faydalanmak istediğinizi belirtiyorsunuz.
Heyet raporu yazdırırken mümkünse bütün hastalık ve engelleri söylüyorsunuz; silsilesi muayene olup rapor alıyorsunuz.
O kadar...

Tekerlekli Sandalye