Şizofreni tanısı konuldu. 2022 maaşı yada öğretmen olmama etkisi ne olur?

HacıEmre

Üye
Üye
selam 2011 yılında şizofreni raporu verdi doktor ama tanılarım hep atipik psikoz şimdi rapor değişikliği yapmak istiyorum 2022 maaşım ne olur ve öğretmenlik okumak istiyorum atipik psikoz raporu alsam öğretmenliğe engel olurmu teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tam olarak ne sorduğun belli olmuyor. 2022 maaşım ne olur? derken neyi kastediyorsun? Şu an 2022 maaşı alıyormusun, yoksa raporu çıkarttıktan sonramı başvuracaksın. Ek olarak şizofreni olupta öğretmenlik yapan bir yığın insan var.

HacıEmre

Üye
Üye
halil abi 18 yaşında rahatsızlığım başladı organik olmayan psikoz dediler askeriye psikotik bozukluk dedi 2011 yılında doktora söyledim rapor istediğimi şizofreni raporu verdi 2022 maaşı alıyorum şuan demek istediğim bugünde doktora gittim tanı olarak atipik psikoz yazdı reçeteye ve baktım yeşil kartıma hep atipik psikoz tanılarım şimdi diyorum atipik psikozdan rapor almak istiyorum 2022 maaşım kesilirmi ve şizofren öğretmenlerin olduğuu biliyorum demek istediğim atipik psikozdan rapor verseler bana öğretmenlik yapabilirmiyim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Neden yeniden rapor çıkartmak istiyorsun? Çıkaracağın raporu hangi amaçla kullanacaksın?

HacıEmre

Üye
Üye
23 yaşındayım hastalığımdan dolayı meslke sahipi olamadım memurluk sınavı için almıştım raporu şimdiki raporuda memurluk için almak istiyorum yani tanı kısmına atipik psikoz yazıyorlar ama raporu neden şziofreni olarak verdiler anlamadım

Tekerlekli Sandalye