Skolyoz için Hangi Doktor veya Hastane?

daihaupt

Üye
Üye
Merhaba! Ben sanırım hafif derece skolyoz hastasıyım. Omurgamdaki eğriliği tesadüfen farkettim. Dikkatle bakılmadığında belli olmuyor. Ancak ilerlemesinden endişe ediyorum. Bana bu konuda bir hastane veya bir doktor önerebilir misiniz? İstanbul'da oturuyorum. Maddi açıdan devlet hastanesini tercih ederim. Sigortam da yok. Değerli tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Hastane yada DR tavsiyesi yapamam da İstanbul'da çoğu devlet hastanesi sizin işinizi görebilecek kapasitedir. Sizin şansınız skolyozunu erken fark etmeniz. Hemen önlem alınırsa ilerlemesi durdurulur. Vakit kaybeden bir hastaneye gitmenizi öneririm.

daihaupt

Üye
Üye
Yanıtınız için sağolun. Bunun yanında, tecrübelerine dayanarak hastane veya uzman tavsiye edecek üyeler varsa memnun olurum. Bazıları hiç ilgilenmiyor, bazılarında yeterli donanım olmuyor. O yüzden bu konuda memnun kaldığınız hasta veya doktor varsa lütfen yazın. Teşekkürler.

daihaupt

Üye
Üye
Baltalimani kemik hastanesinden bugün için randevu aldım ancak muayene ücretini merak ediyorum. Dediğim gibi sigortam yok. Bu ücret kaç para?

Bu arada hastane veya doktor tavsiyelerinizi vermeye lütfen devam edin. Teşekkürler.

daihaupt

Üye
Üye
Neyse kendim yanıtlayayım; bugün Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi'ne gittim. Opr.Dr. Umut YAVUZ'a muayene oldum. Kendisi genç bir doktor. Muayeneyi oldukça verimsiz buldum. Umut bey bana karşı ilgisizdi. Benden çok asistanıyla konuştu. Endişelerimin yersiz olduğunu ve omurgamdaki eğriliğin ilerlemeyeceğini söyledi. Film bile istemedi. Bu doktoru tavsiye etmiyorum. Hepinize sağlıklı günler dilerim. Bu arada muayene ücreti 15,50TL.

fatmaa

Üye
Üye
Skolyoz hızlı ilerleyen bir hastalıktır. Ben 5 ay önce ameliyat oldum ve doktorum Cihangir İSLAM. Öneririm ben çok memnunum.

Rovshan

Üye
Üye
salam dostlar benim omurgamda 3 derecelik skalioz var ! men bilmek isderdim emeliyat edrmek ichin bana kach para lazim? eger menim mesajimi okuyan skaliyoz hasdasi varsa menim www.facebook.com/rovshan.asadullayev siteme yazsin shimdiden tshk

Son düzenleme:

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Merhaba,

Geçmiş olsun arkdaşım, acil şifalar diliyorum. İstanbulda olduğun için skolyozun prof.u Azmi Hamzaoğlu' nu önerebilirim sana. Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu ortopedi doktoru ama skolyoz konusunda Türkiyenin bir numaralı doktoru. İstersen sen de internetten bi araştırma yap önce ve sonra gitmek istersen kararını kendin ver. Mükemmel bir hoca ama son karar senin tabii.

Tekrar en kısa zamanda iyileşmen dileğimle,

erciyes

Üye
Üye
konu belse konunun uzmanı benim bloğumda var inceleyiniz prof.dr. şevki erdem

Tekerlekli Sandalye