Sosyal yardım alanlara 80 TL'lik elektrik faturası desteği

MERYEM

Üye
Üye
ben dün sosyal yardımlaşma vakfına gittim görüştüm oradaki memur arkadaşla bana dediği ptt te müracaat ediliyormuş pttdeki memur sistemden görecekmiş engelli kişinin durumunu hanede kaç kişi yaşadığını ona göre elektrik indirim yapılıyormuş.vs

PRA-LX1 cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi
Slamin aleykum bu elektirik indirimi icin yaş sniri varmi acaba benim kizim englli esimden bosandim yanliz yasiyoruzda englli kizim 9 yasinda faturalarida uzerimize almadik biz

SM-G532F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Hakkı55

Üye
Üye

anatomie

Üye
Üye
meryem hanım yarın ptt te gitcem bakalım işin aslı orda meydana çıkacak

S.A. kıymetli arkadaşlar herkese hayırlı cumalar olsun inşlh. hakkı kardeşim ne yaptınız acaba sana zahmet ptt ye gidebildinizmi süreç nasıl işliyor bizi bilgilendirirmisiniz rica etsem.

tşkler eder, bilgine arz ederim.

cevaplarınızı bekliyorum

iyi vede hayırlı günler dileklerimle

en derin saygılarımla

perii

Üye
Üye
Ben 144 dü aradım bana evde bakım aylığı alanların elektrik desteği alamayacağı söylendi

Hakkı55

Üye
Üye
evet aynen dediğim gibi arkadaşlar postaneye gittim durumu anlattım bizden istenen en sonki gelen elektrik faturasıyla birde kimlik onlar sistemden görüp gerekli indirimi yapıyorlarmış yaş sınırı veya abone almaya da gerek yok dediler saygılar

mir33

Üye
Üye
Sistemde bakım maaşı her zaman ayın ilk bir iki haftası kayıt yok diyor. Ayrıca, ben de sosyal hizmetleri aradım ve bakım maaşı alanların bu yardımdan yararlanmadıklarını söylediler. Bu yardımı alsak bile bildirmemiz gerekecek.

anatomie

Üye
Üye
evet aynen dediğim gibi arkadaşlar postaneye gittim durumu anlattım bizden istenen en sonki gelen elektrik faturasıyla birde kimlik onlar sistemden görüp gerekli indirimi yapıyorlarmış yaş sınırı veya abone almaya da gerek yok dediler saygılar

Çok çok teşekkürler ederim kardeşim verdiğin detaylı vede aydınlatıcı bilgilerin içün artık bakalım kısmetse 15 marttan sonra gitcem bende pttye çünki şubat faturasını yatırdım oyüzden bende daha sonra yine burdan yazarım detayları ama çok çok tşkler tekrardan çok sağolasın eksik olma.

Saygılarımla

osmaniye 80

Üye
Üye
Arkadaşlar ıyı gunler sımdı arastıran arkadasların dedıgıne gore ptt den yapacaz işlemı pazartesı basvuru yapalım fakat bazı arkadaslar evde bakım alanlar yararlanamıyormus demıs ama benım kardesım hem evde bakım hem 2022 alıyor acaba bızım durum ne olur

5044Y cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

kartalreis

Üye
Üye
Hayırlısı olsun. Bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.

Selametle...

perii

Üye
Üye
Siz evde bakımdan değilde 2022 maaşından dolayı indirimden faydalanabilirsiniz diye biliyorum.

Tekerlekli Sandalye