Sürekli eve gelen sydv personelleri

Bize 1 yıldır ayda bir sürekli geliyorlar şikayet var deyip geliyorlar şikayet edenlere sesleniyorum istemeyen çekemeyen fesat insanlar Allah'ın dan şeytanın dan bulsunlar Allah'ın ve meleklerin laneti üzerlerine olsun şeytana yoldaş olsunlar iki cihanda da hakkımı helal etmiyorum psikolojik olarak yıprandım bahane arıyorlar maaşı kesmeye şikayet etsen onlar kesinlikle bir bahane bulurlar şikayet etmişsin maaşı kestik diyecek halleri yok bilmiyorum ne yapacağım

septik

Editör
Editör
Sizin 2022 yasası ve yönetmeliğine aykırı bir durumunuz yoksa isteyen istediği kadar şikayet etsin bir sorun çıkmaz. İsterseniz haksız yere yaşadığınız sıkıntıyı cimere yazın.

mert

Üye
Üye
Kaba tavırlarından beni hor görmelerinden bıktım usandım artık
boşver kardeşim allaha havale et rabbim görüyor herşeyi soruna geleçek olursa istedikleri yere kadarda şikayet etsinler kimse 2022 maaşını kesemez septik kardeşimin dediyi gibi

Ben iki kardeşime bakım maaşı alıyorum benim maaşı keserler diye şikayet edemiyordum bana kafayı takmışlar beni hesaba çekiyorlar sigara kullaniyormusun alkol kullaniyormusun aldığın şeyleri faturalandiracaksin diyolar
Özellikle 1 kişi var diğerleri sürekli farklı kişiler geliyor
Bazen sabah bazen öğle bazen mesai bitimine yakın geliyorlar

Son düzenleme:

Özge52

Üye
Üye
Ben iki kardeşime bakım maaşı alıyorum benim maaşı keserler diye şikayet edemiyordum bana kafayı takmışlar beni hesaba çekiyorlar sigara kullaniyormusun alkol kullaniyormusun aldığın şeyleri faturalandiracaksin diyolar
Özellikle 1 kişi var diğerleri sürekli farklı kişiler geliyor
Bazen sabah bazen öğle bazen mesai bitimine yakın geliyorlar
Allah yardımcınız olsun

3 engelli hastam var Abim şizofren hastası sürekli parkta oturuyor Eve geldiklerinde yoktu niye dışarı çıkmıs bakım maaşı aldığım engellilerim evde Herkesi evde görecekmis bütün evi sormadan didik didik arıyorlar benim özelim yokmu yatak odama kadar sorgusuz giriyorlar özellikle gonderiliyorlar belli yani birşeyler arıyorlar bazen ayda 2 kez geldikleri oluyor

mert

Üye
Üye
3 engelli hastam var Abim şizofren hastası sürekli parkta oturuyor Eve geldiklerinde yoktu niye dışarı çıkmıs bakım maaşı aldığım engellilerim evde Herkesi evde görecekmis bütün evi sormadan didik didik arıyorlar benim özelim yokmu yatak odama kadar sorgusuz giriyorlar özellikle gonderiliyorlar belli yani birşeyler arıyorlar bazen ayda 2 kez geldikleri oluyor
ben olsam döver yada kovarım kapıda bu ne insanın mahrem odasınada girilirmi bu kadarda sorumsuzluk olurmu git vali beyin odasına şikayet et yada bulundugun valilikte beyaz masa varsa ilgili kurumu kişileri şikayette bulun

Mehmet.00

Üye
Üye
Syvd personelini cimere şikayet edin maaş kesilmez korkmayın özelikle isimlerini belirleyip şikayet edin biri var ki ihbar ediyor yoksa neden gelsinler ki siz bu konuyu cimere taşıyın ayrıca valiliğe dilekçe verin konuya ilişkin

Hsnslmz

Üye
Üye
Cimere isimleri ile birlikte şikayet talebinde bulunun. Ayrıca valiliğe dilekçe yazın bu konuyu netleştirirler.

Tekerlekli Sandalye