Sürekli ibareli raporum 14 ay sonra süreli oldu!

hunter

Üye
Üye
Ekim/2010 tarihinde özür raporu için başvurdum ve hemotolojik hastalıklardan %40, sindirim sistemi(gastroentoloji) hastalıklardan %50,baltazar förmülü ile %70 sürekli,ağır özürlü raporumu aldım ve o raporla vergi indirimi başvurumu yaptım,ankara'dan aynı oranda onaylanarak vergi indirimimi aldım,sonra ömss sınavı için belki eski tarihli raporlar geçerli olmaz,işimi garantiye alayım deyip,birde çalışabileceği işler kısmında bişey yazmıyordu orayıda doldurmak için 24 Ocak 2012 de tekrar heyete girdim hiç bir sıkıntı omadan aynı oranda raporumu aldım,özür grubumda süregen(kronik) olarak işaretli,çalışabileceği işler kısında da; ''ağır efor gerektiren işlerde çalışamaz'' ibaresi var,buraya kadar herşey normal amma velakin; yeni aldığım raporum sürekli değil,1 yıl süreli rapor,ağır özürlü kutucuğunda da hayır yazıyor??? 10/2010 tarihli raporumla aynı hastalıklardan,aynı oranda aldığım raporum ''sürekli'' ibareli iken şimdi oldu ''1 yıl süreli''...şimdi ben napayım;raporuma itiraz mı edeyim yoksa yeni raporu hiç almamış gibi eski raporumla (sınav kılavuzunda sürekli ibareli eski raporlar geçerli derse) sınav başvuru mu yapayım mı? Yeni rapor almam,eski raporumu hükümsüz kılar mı??cevaplarsanız sevinirim...

İsen Buga

Üye
Üye
Dert etme sen; ÖMSS sınavına gir yeter..
Odaklanman gereken şey sınav ve derslerin olmalı; raporunu sadece sınava girerken kullan. Çünkü vergi indiriminden faydalanıyorsun bu önemli, gerisi boş şeyler. Kazanır ve memur olursanız ki inşallah yerleşirsiniz. Vergi indiriminden fotokopi alırsınız devam edersiniz sorun yok.

Tekerlekli Sandalye