Sultan: Dizi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar geç başladım izlemeye ama ya Nurgül Yeşilçayı çok sevdiğimden ( Asmalı Konak'ın Baharı ) ya da Diyarbakır' da çekilmiş olmasından ve özellikle bir kadının erkek egemen bir topluma isyanını, tüm baskılara rağmen hayatını kendi kurma isteğini anlatan bu diziyi çok beğendim.

Yaz günlerinde elimde kalan tek dizi :) tavsiye edebilirim :)

gülümse_hayata

Üye
Üye
Sultan dizisini bene beğenerek izliyorum isterse kadının herşeyi başarabilecek güçte olduğunu ve kendine güvenmenin önemini anlatan bir dizi bazen gülürüp bazen düşündürtüyor.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Canım Gülümse izlemene sevindim :) Sultan tam bi başkaldırışın öyküsü :) sana komik bir şey söyleyeyim mi? Engelli olduktan sonra tam 2 yıl eve kapandım ve kimse beni dışarı çıkaramadı ( doktor, hastane hariç ) Ama bir gün nisan ayının ilk günleriydi ben çalışıcam, iş bulup yeniden başlıcam diye tutturdum ve çıkış o çıkış evden :) tam bir ay boyunca her sabah çıktım ama :) beni kimse eve döndüremedi bi daha ( sağlık raporum tam bir ay sürdü maalesef ) 2 ay içinde yani haziranda işe başlamıştım :)

Kadın yeter ki kararlı olsun, kafasına koyduğunu mutlaka ama mutlaka yapar :) Erkeklere ders olsun :) Kadının gücünden, azminden korkmalı...

Tekerlekli Sandalye