SYDV Gıda yardımı başvurusu

septik

Editör
Editör

Mertyigit

Ptt ödemelerinde şubat ve mart ayının ödemeleri ayrı ayrı görünür, 2 ayın toplamı son faturadan düşülecek ve dediğiniz gibi cüzzi bir rakam ödemeniz yeterli olacaktır.

gezegen

Resimde bugün itibarıyla başvuru red edilmiş görünüyor. İsretseniz sydv na telefon ederek netleştirebilirsiniz.

Mertyigit

Üye
Üye
Kabul olursa yardım eklenme tarihi yazar
Evde bakim almaktan olmayabilirde tahminim ama bellide olmaz yardım eklenme tarihi yazarsa kabul edildi demek olur benimde 20 gune yakin surec devam ediyor yazdi arasira bakarsin edevletten gezegen kardeş

gezegen

Üye
Üye
Kabul olursa yardım eklenme tarihi yazar
Evde bakim almaktan olmayabilirde tahminim ama bellide olmaz yardım eklenme tarihi yazarsa kabul edildi demek olur benimde 20 gune yakin surec devam ediyor yazdi arasira bakarsin edevletten gezegen kardeş
EK'de resmi ekledim bakabilirsiniz REDDEDİLDİ / FESHEDİLDİ yazıyor.

@septik
Sigortamız yok, engelli maaşı ve bakım maaşı dışında evde başka gelir yok, doğalgaz yardımı da uygun görüldü aldık ama bu neden böyle oldu anlayamadım?

septik

Editör
Editör
Bu tarz yardım başvurulurunda, sydv mutevelli heyeti neyi krıter alıyor ben halen anlamış değilim. Hesap edildiğinde kişi başı geliriniz 1417 tl altında olduğu için engelli maaşı bağlandığına göre, zaten muhtaçlık krıterinin altında bir geliriniz var buna rağmen başvurunuzu red etmişler. Siz yinede sydv na telefon edip konuşun, bayram ihtiyaçlarımız var ve gelirimiz yetersiz derseniz belki yeni bir başvuru imkanı verilir.

Mertyigit

Üye
Üye
Yardim eklenme tarihi yazarsa kabul olmus demek oluyo
Septik bey son elektirik desteği 125 küsür sebebi nedir 137 ydi

septik

Editör
Editör

Mertyigit

İndirim, kilovat saat olarak aynı sadece elektrik fiyatları düşürüldü. Kayıbınız olmayacak.

Mertyigit

Üye
Üye
Anneminde 125 kusur yazio 137 di
Demekki indirim oldu

sekobaba

Üye
Üye
bende sma 96 engelliyim hiç sosyal yardıma başvurmadım e devletten başvurunca eve falan geliyorlar mi nasıl oluyor

Tekerlekli Sandalye