Tek Başına

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Öykünün adı: TEK BAŞINA

OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yazar: Aykut TOPÇU

01.01.1990 (20.12.1989) Bursa / Osmangazi doğumluyum… Kütahya - Dumlupınar Üniversitesi- Kütahya Meslek Yüksek Okulu / Elektronik Bölümü, 2. Sınıf öğrencisiyim. Okulum uzadığı için, artık Kütahya’da kalmıyorum. Bursa’da yaşıyorum. Bu yarışmaya, ilk kez katılıyorum. Yazmaya, çok ilgiliyim.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Engellilik sorun değil, engellinin derdinden anlamamak sorundur. Şimdi sorayım size; esas görme engelliler; gözleri görmeyenler mi, yoksa toplumdaki engelli vatandaşları görmeyenler mi?

Bence ikincisi… Sizce?

Sevgili Aykut,

İyi ki bu öykü yarışması düzenlendi ve iyi ki sende bu öyküyü yazıp gönderdin. Bana geleceğin genç kuşakları arasında ne kadar yetenekli yazarların olabileceğinin en güzel kanıtlarından birisi oldun sen :) Seni tebrik etmek isterim.

Yazmayla çok ilgiliyim diye belirtmişsin ve bence de ilgili olmalısın ki yazdığın , yazacağın muhteşem edebiyat örneklerini okumayı seven insanlara bir armağan olarak sunabilmelisin. Gerçekten başarılısın kardeşim çok teşekkür ederim , öykünü çok beğendim.

Takdir-i ilahidir bu; ancak engellileri görmezden
gelen ve toplumda yok sayan düzenlerden şikayetçiyim ben. Bir engellinin, tek başına dışarı
çıkmasını, büyük bir meşakat haline getiren; engellerimizi yüzümüze vuran düzenlere karşıyım
BEN DE !!!!

aykut8990

Üye
Üye
Sayın Gazoz Ağacı, yorumunuz için teşekkürler. İnşaallah ki, her açıdan faydalı bir eser olmuştur. Tebriğiniz içinde ayrıca teşekkürler.

Tekerlekli Sandalye