Tek Gerçek

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Katılım
May 19, 2010
Mesajlar
14,341
Tepkime Puanı
114
Puanları
63
Yaş
48
Öykünün Adı: TEK GERÇEK

Yazar: SİBEL UNUR ÖZDEMİR

TEK GERÇEK adlı öyküyü PDF formatında okumak için buraya tıklayın

Yazarın Özgeçmişi:

1968 yılında Ankara’da doğan Özdemir ilk ve ortaöğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İş İdaresi Bölümü mezunudur. 1986 yılında Petrol Ofisi A.Ş. Genel Müdürlüğünde başlayan iş hayatı, Ofisin 2000 yılında özelleştirilmesi nedeniyle Ulaştırma Bakanlığında devam etmektedir. Hâlen Ankara Ulaştırma Bölge Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli olan Özdemir bir erkek evlat sahibidir.

Fidayda, Poyraz, Edebdağ, Öykü Teknesi, Filika, Lacivert, Ortanca, Karşın, Kurgu, Patika, Sincan İstasyonu, İzmir İzmir edebiyat dergilerinde, Gazete Yenimahalle, Yenimahalle’nin Sesi, Gündem Ankara, Afyon Güncel ile Foça Haber ve birharf.net Edebiyat, Kültür ve Sanat e-Dergisi’nde yayınlanan öykü, deneme ve şiirleri vardır.


ORTAK KİTAPLARI:

Onca Emek ve Bir Kaç Cümle isimli öyküsü, (Memurlar Vakfının düzenlediği öykü yarışmasında birincilik alarak ortak kitapta yayınlanmıştır.)

Seyir Defteri isimli şiiri, (Memurlar Vakfının açmış olduğu şiir yarışmasında seçilen yüz şiir arasında Seçilmiş Sevgi Şiirleri Antolojisinde yayınlanmıştır.)

Can Vermeseydiniz Bana ve İnecek Var son Durakta isimli öyküleri, (Anadolu’dan Seçme Öyküler isimli ortak öykü kitabında yayınlanmıştır.)

Misafirimsin Yalnızlık (Dr.Yahya Kanbolat adına düzenlenen öykü yarışmasında yayınlanmaya değer öyküler arasına girerek ortak kitapta yerini almıştır.)

Çığlık isimli öyküsü, ( Sevgililer ve Dünya Öykü Gününe özel olarak hazırlanan “... Ve Tanrı Aşkı Yarattı” adlı ortak kitapta yayınlanmıştır.)

Ahmet Hamdi Tanpınar adına düzenlenen Bursa’da İkinci Zamana Mektuplar konulu yarışmada yazdığı mektup yayınlanmaya değer bulunarak ortak kitapta yerini almıştır.


KİTAPLARI:

Belki İstanbul’dayım (2011 yılında yayınlanan ilk öykü kitabı Kanguru Yayınevinden çıkmıştır.)

ÖDÜLLERİ:

Onca Emek ve Bir Kaç Cümle isimli öyküsüyle birincilik almıştır. (Memurlar Vakfının düzenlediği öykü yarışmasında)

* Edebiyat dünyasında UNUR soyadını da kullanmaktadır.
 
Tekerlekli Sandalye
Üst