Tekerlekli sandalyelerin tekerlerini temiz tutan galoş

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Tekerlekli sandalye kullanıcılarının bir sorunuda dışardan eve geldiklerinde sandalyenin tekerlerinin temizlenmesidir. Türkiye gibi sokakları, yolları tam anlamıyla yapılmamış bir ülkede en ufak bir yağmurda kullanılan sandalyenin tekerleri çamura bulanır. Dışardan eve gelindiğinde mutlaka sandalyenin tekerlerinin silinmesi gerekiyor. Buda sıkıcı ve yorucu bir iş. Ama bir çözümü var. :) Yine elin gavurun yapmış yapacağını ve tekerlekli sandalyelerin tekerleri için galoş üretmiş. Sanırım fiyatı 40-50 euro civarı bir şey.
Aşağıdaki linkte ürünün resmi sitesi ve ürünün nasıl kullanıldığını gösteren video var.

Rollstuhl-Hausschuhe

siyahkartal

Üye
Üye
Güzelmiş tskrler paylaşım için.
Tr de yokmudur peki Kullanan yada satıldığı yer hakkında bilgisi olan ? Bir baska arkadaş kagıt band kullandığını gordüm badana boyadaki :)) Ama malesef denedik tekerde iz bıraktı yapışkanlık :)) daha kötü oldu tekerler...

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bu üründen Engelsiz Ürünler - Türkiye sahibi şebnem hanıma bahsetmiştim. Oda ürünü inceleyip gerek görürse ilgili firmayla görüşerek Türkiye'ye getirebilirim demişti. Bundan sonraki gelişmeler hakkında bilgim yok. İsterseniz şebnem hanımı mesai saatleri içinde arayarak sorabilirsiniz...

KARDELEN

Üye
Üye
çok güzel bi rahatlık çok büyük ihtiyaç bu bazen gezmeye gitmeye korkuyoz temizlik çok zor yorucu oluyo inş yakın bi zamanda bizlerde rahata kavuşuruz bizim bu ihtiyacımızı bi gören duyan olsun tşkler şimdiden..

tek_mehmet

Üye
Üye
Terzilik olsa don lastiği ile dikilebilecekmiş gibi duruyor. Fazla bi teferruatı yok gibi yani... Bi numune alıp bakmak lazım esasında; bunlar 50 avro'ya satıyolarsa bunu. Kumaş + don lastiği + iğnesi ipliği 10 lira maliyeti olur. Ben bunu 50 lira'ya satsam 10 bin kişi alsa 50 * 10000 = 500000 lira yapar valla süper para... :D Benim şimşekler çaktı genç girişimcimi olsam ne yapsam...

Tekerlekli Sandalye