Tekerlikli sandalyeye ihtiyaç var

sinandeniz

Üye
Üye
selamun aleyküm arkadaşlar adanada bir engelli arkadaşımıza tekerlikli sandalye bağışı yapabilecek abilerimiz ablalarımız varsa çok seviniriz bahsettiğim engelli arkadaşımız omurilik felci ve 2,5 senedir evden dışarı çıkmadı ayaklarını kaybettikten sonra ilk zamanlar moral bozukluğu deprasyon bunalım derken odasında geçirdi şimdi bazan dışarıya çıkmak istiyor lakin tekerlikli sandalyesi olmadığı için çıkamıyor bu arkadaşımıza 1 adet manuel tekerlikli sandalye bağışı yapabilecek kişiler varmı şimdi yaz da geliyor bu arkadaşımızda en azından arasıra dışarı ya çıkıp parka gidebilir ve mutlu olur ( hatta şöyle bir şeyde var benim elimde 1 adet sandalye var lakin 2 adet önteker lazım çünkü ben kullandığım zamanlarda ön tekerlerin tekeri tutan maşası kırıldığı için kulanılamıyor bende alamıyorum durumum yok :( derseniz ki ben alabilirim veya bende eski sandalyemden var ön maşası gönderirim de derseniz bu şekildede yapabiliriz konuyla ilgilenen tüm herkezden ALLAH razı olsun hayrınızı kabul etsin kurban olduğum ALLAH

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sinan ön tekeri tutan maşa bir yerlerde satılıyor mu? Eğer öyleyse ben yardımcı olmaya çalışırım.

sinandeniz

Üye
Üye
öncelikle ilginizden dolayı çok tşk ederim halil bey vallaha maşayı ben internette biraz bakındım göremedim sandalyenin markası wollex teker sağlam ama maşa kırık sadece maşa lazım onuda dediğim gibi nette göremedim bilen arkadaşlar varsa yazarsa adresi veya farklı bir bilgi verebilirse çünkü gerçekten öyle böyle değil çok ihtiyacı var bende birşey yapamıyorum sadece o dediğim sandalye var elimde onnda ön maşa kırık :(

haykolik

Üye
Üye
öncelikle ilginizden dolayı çok tşk ederim halil bey vallaha maşayı ben internette biraz bakındım göremedim sandalyenin markası wollex teker sağlam ama maşa kırık sadece maşa lazım onuda dediğim gibi nette göremedim bilen arkadaşlar varsa yazarsa adresi veya farklı bir bilgi verebilirse çünkü gerçekten öyle böyle değil çok ihtiyacı var bende birşey yapamıyorum sadece o dediğim sandalye var elimde onnda ön maşa kırık :(

sinan abi sen bildigim kadarıyla adanada oturuyorsun ihtiyacı olan arkadaşta adanada oturuyorsa adana büyükşehir belediyesi seyhan belediyesi yada yüregir belediyesi bu konularda çok hassastır mutlaka engelli arkadaşa yardımcı olacaktır babamın büyükşehir ve yüregirde tanıdıkları var bi yardımımız olursa babam halleder

sinandeniz

Üye
Üye
haykolik evet adanada oturuyorum zaten bir çok yerin kapısını çaldıktan sonra en son çare olarak buraya konuyu taşımak zorunda kaldık bakalım inş birşekilde halletmeye çalışacaz başka çare yok ya yolacak yaolacak dediğim gibi olursa bu arkadaşımıza sorununa bir el atmak isteyen bana mesaj atabilir konuyla ilgilenen herkeze tekrar tşk ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sinan ve diğer arkadaşlar eğer o söylenilen maşanın satıldığı bir yeri bulursanız konu altına yazıverin.

pinar2012

Üye
Üye
Kaymakamlığa başvurmanızı öneririm.yardımcı oluyorlar.

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşlar sandalyenin tamamını değilde ön tekerliğin maşasını tedarik edebilinirse o da yeterli bendeki sandalyeyi tamir ederek arkadaşımıza verebiliriz keşke tamamını yapabilsem ama şu günlerde 1 TL ye bile ihtiyacım var üstüne üstelik 2022 engelli maaşımda kesildi oda tuzu biberi oldu neyse ALLAH büyük arkadaşın sıkıntısını halledeyim de sadece maşayı almak isteyen olursa oda yeterli halilbey maşa hakkında yardımcı olabilirim demiştiniz hala teklifiiniz geçerli ise şu telden tedarik edebilirsiniz Teknopor dan iletişim adresleri

Teknopor iletişim adresi

A.O.S.B 10022 SK. NO:11 Çİğili-İzmir

Tel : 0232 328 01 20

wep: Wollex Masaj Koltu

e-mail: info@teknopor.com

medikal14@teknopor.com

Not: ALLAH RAZI OLSUN SIKINTIMIZI BİZİMLE PAYLAŞAN HERKESTEN

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Geçerli tabiki sinanım. Şimdi ö.m atıyorum sana.

sayokan

Üye
Üye
arkadaşım duydugum kadarıyla enucuzmedikal.com diye bir site varmış benim arkadaşlarım burdan satın aldılar çokta memnun kaldılar . incelemeni tavsiye ederim.

Tekerlekli Sandalye