Teşekkürler Tekerlekli Sandalye Dünyası

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Uzun bir süredir akülü scooter araştırması yapıyordum tekerlekli sandalye dünyası internet satış sitesinde aradıgım scooteri buldum, yaptığımız görüşmede gerek doğru yönlendirme, gerek hastalıgıma en uygun aracı önermeleri konusunda ve daha önemlisi arabayı satmaktan ziyade doğru aracı bulmam adına bir ugraş sarfettiler, bu kadar hassasiyetli bir konuda degerli firmanın çalışanları tarafıma özel bir ehemmiyetle yardımcı oldular ve her sordugum soruda özel bir nezaketle bilgi aktardılar,
Araç alma konusunda bu kadar düzgün bilgiler veren bir firma, gerek arabayı alma sürecinde gerekte arabayı aldıktan sonra bıkmadan usanmadan benim en doğru aracı alıp rahat edebilmem için büyük ugraşlar sarfettiler,
Netten yada istediğiniz firmadan araç alabiliyorsunuz ama firmaların asıl ugraşı ivedi olarak araba satmak paranızı almak olmasına ragmen, bu arkadaşlar önceligin para yada satış olmadığını, ve bana uygun aracı temin etmenin daha önemli olduğunu gerçekten bana hissettirdiler,
Hasılı bu kadar özenle ve dürüstlük çerçevesini asla kaybetmeden bana uygun aracı temin edip evde yatmamam adına aracımı hızla kargoladılar ve anlattıkları araç aynen tarafıma ulaştı, kendilerine şahsım adına teşekkür ederim ve alışverişten ziyade dürüst ticaretlerinden dolayıda tebrik ederim,

veeeee firma sayesinde yeni oyuncağım artık evimde benimle birlikte buyrun yeni cihazım
m-scuba-1-600x600.JPG

Merits Scuba Vita Lite S17 Ak

sinandeniz

Üye
Üye
hayırlı olsun mehmet arkadaş güle güle kullan da diyemeden geçemicem 8bin beşyüzde güzel para hani :)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Teşekkür ederim arkadaşlar, sizede allah taksiler nasip etsin sinan paradan ziyade ileri dönük binilebilecek bir araç almak önemliydi gerek süspansiyon açısından gerek donanım açısından doğru aracı bulmak zordu ama arkadaşlar sağolsun her tür destegi vererek yardımcı oldular ve uygun arabayı alabildik.

Goldmedikal.com

Üye
Üye
Sayın Mehmet Yalçın,

Ürününüz Hayırlı Uğurlu Olsun. Güle Güle Kullanın.

Tekerlekli Sandalye Dünyasında Scooter Çeşitlerimizi Görmek ve Showroomlarımızda Ürünleri denemek İçin butona tıklayınız.

300x109xsiteye-git.png.pagespeed.ic.pOrwV4cXG8.png

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hacım güle güle kullan.
Eeee artık asfaltı ağlatırsın. :)

sinandeniz

Üye
Üye
bir tur bende binebilirmiyim mehmet arkadaş :)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Olur bir tur binmez 5 lira elini degmek 2 lira birlikte resim çektirmek 1 lira toplu resimlerde indirim yapılır:)

Tekerlekli Sandalye