TTNET'ten engellilere özel indirim

öyle demediler 45+15+3 yani toplam 63 tl ödeyeceksin dediler .benim evde sabit telefon yok

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer, engelli ve gazi ile şehit yakınları için bazı tarifelerde yüzde 25 indirimli uygulanan internet hizmetinin, DSL ve fiber paketleri de kapsayacak şekilde genişletildiğini bildirdi.

Acarer, yaptığı açıklamada, konuya ilişkin Kurul kararının 1 Mayıs'ta yürürlüğe gireceğini söyledi.

Bu kapsamda Türk Telekom altyapısı üzerinden sunulan DSL ve fiber internet hizmetlerinden, engelli ve gazi ile şehit yakınlarının (eş, anne, baba ve çocukları) yüzde 25 indirim yararlanabileceklerini ifade eden Acarer, tarifelerden faydalanmak isteyenlerin 1 Mayıs'tan itibaren internet servis sağlayıcılarına başvurmaları gerektiğini kaydetti.

Tayfun Acarer, şöyle konuştu:

"Engelli ve gaziler ile şehit yakınlarına yönelik indirimli internet uygulaması, kamuoyu tarafından desteklendi ve internet hizmeti veren işletmeciler tarafından benimsendi. Uygulamayla özel durumlarından dolayı indirim kapsamında yer alan vatandaşlarımıza ekonomik anlamda avantaj sağlanarak, internetten daha uygun fiyatlarla yararlanma imkanı sunulmasını amaçlıyoruz. Ayrıca indirimli internet hizmeti, ülkemizdeki internet kullanımının artmasına ve bilgi toplumunun gelişmesine da katkı sağlayacaktır."

İndirimli internet hizmetinden yaklaşık 34 bin abone yararlanıyor. Bu sayının yeni uygulamayla artması bekleniyor.

bu konu hakkında bir gelişme varmı mevcut engelli tarifesini kullananlarda yararlanabilecekmi

Yapılan bu son açıklamadan başka bir gelişmeye ben rastlamadım 1 Mayıstan itibaren geçerli olacağı söyleniyor. Bu konu hakkında net bilgileri en yakın servis sağlayıcısından öğrenebilirsiniz.

Yapılan bu son açıklamadan başka bir gelişmeye ben rastlamadım 1 Mayıstan itibaren geçerli olacağı söyleniyor. Bu konu hakkında net bilgileri en yakın servis sağlayıcısından öğrenebilirsiniz.

onlarada sordum bir şey bilmiyorlar yanlız kararın 7 gün icinde telekomun sitesinde yayınlanması kararı var ama bilgide yok orda

aman amaaannnn amann aylık 3g modemlere 100 tl öderim o hatayı bir daha yapmam ttnetten ağzım yandı bir kere önce vaadlerde bulunur seni üye yapar sonra taahütün bitsede iptal ettirmeye kalsan aboneliğini sağlam bir faturayı geçirir güle güle dileği olarak

s.a arkadaşlar ben ttnet e engelli indirimden 16 şubat 2012 de başvurdum şimdiye kadar engelli indiriminden yararlanıyorum acaba bu kampanyada taahhüd bulunuyor mu bilginiz varmıdır

................Bende 10 eylülde başvurdum.. bence güzel bi.. uygulama 64 ödüyodum başvurunca 44 ödeyecen dediler bakalım görecez..Engelli arkadaşların bence bu avantajdan yararlanmasını şiddetlen tavsiye ederim..Zira biz devletten zenginmiyiz bee kardeşim..:)..........

................Bende 10 eylülde başvurdum.. bence güzel bi.. uygulama 64 ödüyodum başvurunca 44 ödeyecen dediler bakalım görecez..Engelli arkadaşların bence bu avantajdan yararlanmasını şiddetlen tavsiye ederim..Zira biz devletten zenginmiyiz bee kardeşim..:)..........

ben süperonline fiber internete geçeceğim için ttnet adsl 8 mbps limitsiz e 45 tl ödüyordum

süper online fiber net e 20 mbps hızda limitsiz 39 tl ödeyeceğim

ondna soruyorum ttnet engelliler kampanyasında taahhüd varmıdır diye sende taahhüd varmı

s.a arkadaşlar

süper online engelli indirimdinden başvuru yapmıştım taahhütsüz 20 mbps hızda / 25 GB AKK İLE / limitsiz aylık 39 tl üzerinden

bugün sabah süper online mesaj geldi müşteri numaram ve şifrem geldi ama eve intermetim bugün bağlandı cuma gününden dün yani BENDE girdim süperonline online işlemlerden BAKTIM

25 mbps hızında 10 gb kotalı olarak görünüyor aradım sordum ilk ay böyle olacak dediler acaba 10 gb geçersem fazladanmı fatura ödeyeceğim yoksa 1 ayolduğu içinmidir birde süper online faturaları ne zaman kesiliyor son ödeme ne zaman

1 AY SONRA TAAHHÜTSÜZ LİMİTSİZ 39 DEN ÜCRETLENDİRİLECEKSİNİZ DEDİLER

ben kotalı istemedim 1 ay bu şekilde açılıyor dediler böyle bilginiz varmı arkadaşlar

.................9 ay taahhüt sora zaten telofonu da internetide üzerime alıcam yeni yıl itibariyle..şimdi alamadım çünkü telefon kampanyada olduğu için görevli memur 01.01.2013 itibariyle gelin telofonuda internetide üzerine yapalım dediler.. o zamana kadar taahhütsüz 9 ay 44 gayma..:).. ödiycez durum ve şekil bu kardeşim..:)

Geri