TÜRKİYE AİLE DESTEK ÖDEMELERİ HAKKINDA

emrebey38

Üye
Üye
Reddedildi/Feshedildi (15/12/2023) (Muhtaç Olmama Nedeni İle)
dogaldaz güncellenecek dediler şimdi baktım hem dogalgaz hemde aile destegi reddildi diyor sizde durum nasıl arkadaşlar

Timsah

Üye
Üye
Pirinci ararken evdeki bulgurdan olmussunuz

emrebey38

Üye
Üye
Pirinci ararken evdeki bulgurdan olmussunuz
bi kaç arkadaşı aradım onlarında kesilmiş bide dogalgaz faturalarını getirin diye msj attılar bende nebilim götürdüm faturayı keşke götürmesydik gitti destek ödemeleri

Timsah

Üye
Üye
Bizimde kestiler kaç kere muracat ettim ama kabul edilmedi

gezegen

Üye
Üye
Ben henüz doğalgaz başvuru yapmadım benim de aile destek Reddedildi/Feshedildi yazıyor ne oldu şimdi niye böyle oldu?

emrebey38

Üye
Üye
Ben henüz doğalgaz başvuru yapmadım benim de aile destek Reddedildi/Feshedildi yazıyor ne oldu şimdi niye böyle oldu?
üzerime kayıtlı köyde arsa vardı onun yüzünden kesmişler nerden dogalgaz faturası götürdüm keşke yapmasaydım böyle durumda olan arkadaşlar başvuru yapmayın benim gibi olursunuz demekki bunuda zora soktular araştırıyorlar detaylı

gezegen

Üye
Üye
üzerime kayıtlı köyde arsa vardı onun yüzünden kesmişler nerden dogalgaz faturası götürdüm keşke yapmasaydım böyle durumda olan arkadaşlar başvuru yapmayın benim gibi olursunuz demekki bunuda zora soktular araştırıyorlar detaylı
Doğalgazla alakası yok ben doğalgaz başvurusu yapmadan kesildi yıl sonu geldiği için inceleme yapıyorlar galiba

emrebey38

Üye
Üye
Doğalgazla alakası yok ben doğalgaz başvurusu yapmadan kesildi yıl sonu geldiği için inceleme yapıyorlar galiba
elektrik destegi duruyor oda aile destegine baglıydı neyse saglık olsun nediyelim yılbaşı bi geçsin syd gderim daha detaylı bilgi için

Hsnslmz

Üye
Üye
Bir kaç gün öncesine kadar ptt kurum ödemelerinde ve elektrik yardımı ile fatura ödeme bölümünde elektrik indirimi tutarımız görünüyordu reddedilme falan da yok ama şimdi görükmüyor neden acaba hatta 1/12/2023 tarihinden itibaren kullanabilirsiniz diye aile ve sosyal hizmetler ekranında sosyal yardımlardada görünüyor sadece kurım ödemeleri ve yardım sayfasında ödenecek kayıt yok diyor.

veli 1500

Üye
Üye
Aralık ayında son ay 2024 de geçerken aile deste yatacakmi arkadaşlar

Tekerlekli Sandalye