Türkiye Aile Destek Programı DESTEK ÖDEMESİ İÇİN TARİH BELLİ OLDU

fatih soy

Üye
Üye
DESTEK ÖDEMESİ İÇİN TARİH BELLİ OLDU

4 milyon haneye 15 milyar lira destek sağlayacak Aile Destek Programı'nın kapsamına çalışan ve emekliler de alındı. Hak sahiplerine ilk ödemeler 29 Temmuz Cuma günü yapılacak.

EMEKLİLER VE ÇALIŞANLAR DA KAPSAMA ALINDI

İhtiyaç sahiplerinin dört gözle beklediği Türkiye aile destek paketinin kapsamı genişletildi.

Genel şartları taşımaları ve hanede kişi başı düşen gelirin net asgari ücret tutarının 1/3'ünden az olması koşuluyla özel sektör çalışanları ile esnaf, sanatkâr ve diğer bağımsız çalışanları, SSK emeklileri, BAĞKUR emeklileri, Emekli Sandığı emeklileri ve SSK, BAĞKUR ve Emekli Sandığı emeklilerinin dul, yetimleri de 'Türkiye Aile Destek Programı'ndan faydalanabilecek.

İLK ÖDEMELER CUMA GÜNÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği 15 milyarlık Türkiye Aile Destek Projesi kapsamında hak sahiplerine ilk ödemeler 29 Temmuz Cuma günü yatırılmaya başlanacak.
https://www.sabah.com.tr/

D

diyar02

Guest

4 milyon haneye 15 milyar lira destek sağlayacak Aile Destek Programı'nın kapsamına çalışan ve emekliler de alındı. Hak sahiplerine ilk ödemeler 29 Temmuz Cuma günü yapılacak.

İhtiyaç sahiplerinin dört gözle beklediği Türkiye aile destek paketinin kapsamı genişletildi.

Genel şartları taşımaları ve hanede kişi başı düşen gelirin net asgari ücret tutarının 1/3'ünden az olması koşuluyla özel sektör çalışanları ile esnaf, sanatkâr ve diğer bağımsız çalışanları, SSK emeklileri, BAĞKUR emeklileri, Emekli Sandığı emeklileri ve SSK, BAĞKUR ve Emekli Sandığı emeklilerinin dul, yetimleri de 'Türkiye Aile Destek Programı'ndan faydalanabilecek.

İLK ÖDEMELER CUMA GÜNÜ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdelediği 15 milyarlık Türkiye Aile Destek Projesi kapsamında hak sahiplerine ilk ödemeler 29 Temmuz Cuma günü yatırılmaya başlanacak.
Sabah - Güncel, En Son Haberler, Son Dakika ve Gazete Haberleri
Nasıl yani ayın 29 una yatacak.dahabizim başvuruda tık yok hâlâ değerlendirme süreci yazıyor.bu nasıl iştir böyle arkadaş.ne değerlendirmeymiş bu anlamadım gitti tam 1 ay oldu hiç bir ilerleme yok

veli 1500

Üye
Üye
Yatacak arkadaşlar sıkmayın canınızı bakan hanım otamatik olarak yatacak demişti anlamadığım birşey var emekli olanlarda alacakmış bize bayram ikramiye vermdiler bizim kanaldan su içireceklermiş bu nasıl yani ozaman 2022 maaşınada başvuru yapsınlar evde bakım maaşınada yapsınlar yeşil karta vursunlar eeee ne olacaki bu millet fakir millet biz kabul ederiz ama emekliler memurlar bizlere verileceği zaman verilmesin diye bağırırlar çekemezler bu devlet herkesi kucaklar biz herzaman insanız

anatomie

Üye
Üye

İLK ÖDEMELER CUMA GÜNÜ

Sabah - Güncel, En Son Haberler, Son Dakika ve Gazete Haberleri
Abicim edevlette PTT ödemelerinde çıkmıyor bu aile destek ödemeleri yarında cuma günü zaten acaba nasıl olcak yani edevlette PTT de gozukmedenmi gidip cekcez PTT den abi sana zahmet nasıl yapacaz tşkler

Özge52

Üye
Üye
Abicim edevlette PTT ödemelerinde çıkmıyor bu aile destek ödemeleri yarında cuma günü zaten acaba nasıl olcak yani edevlette PTT de gozukmedenmi gidip cekcez PTT den abi sana zahmet nasıl yapacaz tşkler
Ben biraz önce sydv'yi aradım yarın hesaplarda olacağını hafta içi PTT yi kontrol edin dedi

veli 1500

Üye
Üye
Düşen bir hareket yok para düşmemişler arkadşlar

mert

Üye
Üye
sadece devam ediyor ibaresi var miktar yazmıyor bu nasıl iş nasıl sistem anlamış degilim

D

diyar02

Guest
başvurusu hâlâ onaylanmamış değerlendirme sürecinde yazan benim gibi bahtsız kimler var bugün tam 1 ay oldu.hiç bir ilerleme yok.benim başvuru oraya park etti öyle duruyo

mert

Üye
Üye
başvurusu hâlâ onaylanmamış değerlendirme sürecinde yazan benim gibi bahtsız kimler var bugün tam 1 ay oldu.hiç bir ilerleme yok.benim başvuru oraya park etti öyle duruyo
vaktiniz varsa baglı bulundugunuz sydv bir sorun derim

gececi01

Üye
Üye
aynı bendede öyle yazıyor 6 kişiyiz 2 engelli kronik hastalı kiracıyız hala değerlendirme sürecinde

gezegen

Üye
Üye
Ben daha henüz başvuru yapmadım merak ettiğim bazı sorular var; ben hem bakım maaşı hem engelli maaşı alıyorum bunları da hane gelirine ekleyeceğiz mi? Diğer sorum kişi başı gelir hesaplarken asgari ücreti 5500 tl olarak mi hesap edeceğiz?

Mertyigit

Üye
Üye
Evet evd3 bakim engelli maasi aile deskte gelir olarak gozukuyo

Mertyigit

Üye
Üye
Evet ozge hanim sizindemi 500 bizim gelir kisi basi 1433

AZAD21

Üye
Üye
Ozge hanim sosyal kartami yatmis kartla cekebiliyormuyuz