Türkiye Aile Destekleri Programı bu ayki tarih belli oldumu

Kral6363

Üye
Üye
Slm arkadaşlar evde 3kişiyiz ben bu yardıma başvurdum eşimde başvuru yapsa olurmu bir haneden iki kişi yararlanirmi

mert

Üye
Üye
şuan aile sosyal bakamlıgı trt haberlerde

Türkiye Aile Destekleri ödemeleri yatırılmaya başlandı denildi yalnız hesaplara ne zaman geçer bilmiyorum​

anatomie

Üye
Üye
şuan aile sosyal bakamlıgı trt haberlerde

Türkiye Aile Destekleri ödemeleri yatırılmaya başlandı denildi yalnız hesaplara ne zaman geçer bilmiyorum​

trt haberlerde efendim saat kac gibi dinlediniz acaba rica etsem yazarmısınız lütfen ben trt haberleri geriye sardırıp dinleyebiliyorum 1 haftaya kadar tivibu üyeliğim var onun için acaba efendim size zahmet saat kaç gibiydi hatırlıyormusunuz acaba rica etsem saatini tşkler

fatih soy

Üye
Üye
valla bu gece tekrar konturol edin sanırım bu gece yada yarın g,üncellenir

anatomie

Üye
Üye
valla bu gece tekrar konturol edin sanırım bu gece yada yarın g,üncellenir
Valla efendim YouTube dan bir arkadasimiz kesin demiş ayın 31.de yatcak diye linkide bu:

Bakalım beklemede vede takipteyiz bilgilerinize arz ederim saygılarımla

anatomie

Üye
Üye
Gece saat 1 itibariyle de baktım yine edevlete ama halen daha maalesef herhangi bir güncelleme yada gelişme yoktur maalesef arkadaşlar bakalım yarın sabah yine yazarım size gelişmeleri tskler

fatih soy

Üye
Üye
aynen bende takipteyim ama hala ödeme cekildi diyor ödeme hazır veya farklı bir bildirim yok ayda bir vereceklerini söyleyen devetimiz
fakat ptt ler 1 günlük bankada repo yapacaz diye bizi madur ediyorlar

anatomie

Üye
Üye
Evet şimdi yine baktım edevlete arkadaşlar herhangi bir güncelleme yada gelişme yoktur yani herhalde bugünde yatmayacak gibi gözüküyor arkadaşlar yine pttye gidersem bugün atmdende kontrol ederim tekrar yine yazarım arkadaşlar hayırlısı olsun artık diyelim kısmet nasip bekliyoruz bir an önce yatmasini tskler

D.BULUT

Üye
Üye
Sydv gittim az önce,kimse bisey bilmiyor.Bugun yatacakti diyor.Salliyorlar.

Senoktay55

Üye
Üye
Benimki ağustosun 2sinde kabul oldu ama henüz para vermediler ne zaman alırım cvplarsaniz sevinirim

kunchin

Üye
Üye
Neden aileden sorumlu bakan Derya yanik aile destek yardımı için kendi sayfasında verileceği günü söylemiyor da insanları merakta bıraktıryor ???

anatomie

Üye
Üye
PTT atm sinden az önce geldim ve maalesef henüz daha yatmamış Ağustos ayida bitiyor bugün bakalım kısmet nasip neyi gösterecek beklemede vede takipteyiz tskler

Tekerlekli Sandalye