Türkiye kamu hastaneleri atananlar çkys düşmüş hayirli uğurlu olsun

sin73n

Üye
Üye
çkys düşmüştür atandiğiniz kurumla irtibata geçin hayirli olsun...

elif27

Üye
Üye
Çarşamba günü iş başı yapıyorum ben hayırlısıyla diğer arkadaşlarınki de belli olur inşallah :)

derderbo

Üye
Üye
Hayırlı uğurlu olsun hepinize Allah utandırmasın arkadaşlar
Bende geçen hafta işbaşı yaptım cte de

sin73n

Üye
Üye
nereye atandınız hayırlı olsun

viranesinan78

Üye
Üye
hayırlı olsun erdem abi allah utandırmasın... van a selam...

derderbo

Üye
Üye
Sinan
Kardeşim iyi dileklerinden dolayı teşekkür ederim Allah'a emanet ol.

sin73n

Üye
Üye
İş Hayatınızda Başarılar dilerim hayırlı uğurlu olsun bende şırnak devlet hastanesinde perşembe günü Allahın izniyle iş başı yapacam

sin73n

Üye
Üye
derderdo kardeşim ben yani biz sana teşekür ediyoruz bizlere hem destek hemde yardımcı oldunuz Yüce rabbim herşeyi gönlünüze göre verir inşaallah

derderbo

Üye
Üye
derderdo kardeşim ben yani biz sana teşekür ediyoruz bizlere hem destek hemde yardımcı oldunuz Yüce rabbim herşeyi gönlünüze göre verir inşaallah

Kardeşim Allah sizdende razı olsun.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım.faydalı olmuşsam ne mutlu bana.
Allah'a emanet olun.

elif27

Üye
Üye
Bugün ilk iş günümdü ve çok şükür çok güzel bir gündü gittiğim kurumda beni o kadar sıcak karşıladılar ki inanın çok mutlu oldum umarım işe başlayan tüm arkadaşlarım için böyle olmuştur.

İş Hayatınızda Başarılar dilerim hayırlı uğurlu olsun bende şırnak devlet hastanesinde perşembe günü Allahın izniyle iş başı yapacam

Size de şimdiden hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Bu arada 20 mayıstaki izinden kurumun bilgisi yoktu ben müdür beyle bizzat görüşüp mevzuatı göstredim sanırım cuma günü izinli olacağız :D

KapganGöhan

Üye
Üye
arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın.derderbo; kardeşime sormak isterim ceza tevkif evinde ne gibi işler verilmekte yada ne yapılmakta kısaca bilgilendirirsen sevininirim.

derderbo

Üye
Üye
Kurum amirinin sizi görevlendirdiği bölüme bağlı.Beni cezaevi sağlık birimine verdiler,mahkumların sağlık işleri,hastane sevk,ilaç vb işlemlerin bilgisayarda uyap a kayıt gibi.
Ayrıca cezaevlerinin büyüklük ve yoğunluğuna göre değişir.Benim bulunduğum cezaevi küçük.

Tekerlekli Sandalye