Üzerimizde arsa bulunmaktadır 2022 maaşı almamıza engel olur mu?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Yok yok ondan olmaz bakalım ne gibi bir gerekçe sunacaklar.

canlar

Üye
Üye
Bugün itibariyle evrak takipte muhtaçlik red yaziyor tam bir senedir oyaladilar nereye başvurabilirim lütfen yazarmisiniz

canlar

Üye
Üye
Tekrardan al baştan işlemmi yapacagim benim anlamadigim bir sens önce muhtaçtir diye giden evrar 3 ay sonra bulundugum yerden muhtaç degildir diye ankaraya gidiyor ne yapayim

canlar

Üye
Üye
bilgisi olan yok herhalde 2 gündür cevap bekliyorum

canlar

Üye
Üye
hiç kimse yazmamış mal müdürlügüne gittim işlem yapan biz muhtaç lık verdik kurul toplanınca muhtaç degildir diye göndermiş 1 sene önce ankaraya giden evrak şimdi muhtaçlık red diye iptal ediliyr önce akılları nerdeydi umutlandırılıyor kagıdın ankaradan gelmesini bekliyorum nere gerekiyorsa baş vuracagım demekki kurulda adamın olması lazım çocugum kaç gündür üzüntüden hasta oldu acaba olumlu sonuca ulaşa bilirmiyim

asi sevda

Üye
Üye
benimde %80 raporum var 24 yasındayım babamın sigortasından yararlanıyorum sorun olurmu maaş konusunda bağlanırmı acaba??

canlar

Üye
Üye
2 sene önce başvurdugum 2022 maaşı hala sonuçlanmadı sistem degişti vakıflara gidiyorum ben onlardan bilgiliyim benim internetten takip ettigim bilgiler şimdiye kadar süren neticeler i mal müdürlügünden toplanıp bir araya gelmemiş bilgiler tlf bırak biz sizi ararız diyorlar şaştım kaldım ne olacak baba emekli diye baglanmıyor her halde torba yasası kanun degişti diyorlar acaba tekrar vakıflara başvursammı bilgisi olan varmı

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Şu an için netleşen bişey yok. Muhtemelen bi yönetmelk çıkacak. Ondan sonra belli olur. Şimdi ne desek nereye başvurun desek boş.

reconx

Üye
Üye
kardeşim aynı durumla senın benım aynı bende 15.03.2012 tarihinde 2022 ye basvurdum mal mudurlugunu mal mudurlugu bana 3 ayda bir 2022 sorgulama sayfası vardı oraya gir tc ile takip et dedi 03.08.2012 tarihinde orda gozukmeye basladım evraklar ıslemde dıye mal mudurlugunu gıttım anlattım artık bız senın muhtaclıgını karar verdik maaşın 100de 100 baglanıcak ankaradan bana 15gun sonra bır mektup geldi mektupda raporunuz fotokopi bunun orjinalini istiyoruz diye ben o kagıdı rapor aldıgım hastaneye goturdum hastane biz hallederiz aramızda yazışırız dedı ve siz bekleyin dedi sonra bu SYDV devredildi 2022 ve sydv beni yeni yönetmelige gerek alarak 119tl aaşıyorsun red cevabi verdi ama benim evime red cevabiyla ilgili birşey gelmedi ben napcam aynı benımle durumdasın kardesım yardımcı olucak

septik

Editör
Editör
Bir çok başvuruyu benzer sebeblerle red ettiklerini duyduk yeni yönetmelik çıkınca herşey netleşir.
En azından sudan sebeblerle bağlanmamış olan müracatların tekrar baştanmı sydv ye başvurmaları gerektiğini yada geçmişte yapılmış müracatların tekrar başvuruya gerek kalmadan yeniden gözden geçirilip geçirilmeyeceği konusunuda anlamış oluruz.
Aynı zamanda aradan geçen zaman içindeki kayıpların ne olacağıda önemli konu.
Hayırlısı diyelim.

sinandeniz

Üye
Üye
yeni yönetmenliktende birşey çıkmaz artık engelli maaşı hayala doğru gidiyor her evde hemen hemen 1 emekli var ve ölüsü en düşük emekli 1000 tl alıyor artık 10 kişi yaşarsak alırız engelli maaşını yoksa hayal

Tekerlekli Sandalye