Utanma oğlum

ahmet1453

Üye
Üye
Canım annem her şeye layıktı.

tubiş

Üye
Üye
okurken cok etkılendım. levent bey kalemınız kuvvetlı düşüncelerınız cok hos ve herseyden once ENGELSIZ.yazılarınızın devamını okumayı beklıyorum.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Forum sayfalarından takip ettiğim üzere bu yıl ikincisi düzenlenen öykü yarışmasının gizli kalmış yetenekleri günışığına çıkarmasının yanısıra daha bir çok faydası olacağını da düşünmüştüm. :) İşte şimdi farkediyorum ki bu öykü yarışması sayesinde öyküsünü bizlerle paylaşma cesareti gösteren gizli yazarlarımız arasında yeni arkadaşlıklar, yeni dostluklar da oluşmaya başladı. Bu inanılmaz güzel bir gelişme.

Ben bu yarışmaya katılan tüm öykü sahiplerini ve bu arada yeni üyelerimizi bir kere daha kutlamak ve hoşgeldiniz aramıza demek istedim.

Yarışmaya katılmak bile takdire şayan bir cesarettir. herkes yarışmada derece almayı tabii ki ister, bekler ama önemli olan dereceden çok bu yarışmayla birlikte sizlerin edebiyata olan ilginizin ve yeteneğinizin perçinlenmesi ve güzel dostluklarınızın baki olacağı düşüncesidir.

Her şey gönlünüzce olsun dileklerimle,

erciyes

Üye
Üye
Tüm milli eğitim personeline bütün öğrencilere bütün öğretemenlere ve arkadaşlarima öyküme gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayi teşekkür ediyorum

erciyes

Üye
Üye
eğitim de engel engel değildir sloganı ile öğretmenlerinizin öğrencilere okuttuğu öykülerimden dolayı öğretmen arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim

Fulya

Üye
Üye
çok güzel bir yazı çok etkilendim... çok duygulandım... çok güzel ifade etmişsiniz ... kısa bir öyküde bu kadar derinlik yaşamak gerçekten çok güzel bir histi..

erciyes

Üye
Üye
fulya hanım ; kalbinizin güzelliğini yansıttığınız sözleri yorumlarınlarınızla daha da ön plana çıkarttığınız için teşekkür ederim

ahmet1453

Üye
Üye
Allah hiç kimseye evladı tarafından dışlanmayı, horlanmayı nasip etmesin.

svm1986

Üye
Üye
EĞİTİM VE İSTİHDAM engelliler için şarttır. devletimizde bu konuda engellilere her türlü desteği vermelidir. sonuçta onlar da geleceğe umutla baksınlar

tubiş

Üye
Üye
engelliler dışlanmamalıdır. onlar annemiz babamız kardeşimiz evlatlarımızdır. onlarında mutlu olmaya yaşamaya hakları vardır.

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Sevgili tubiş,

Engelliler her şeyden önce insandır sadece insan. O yüzden hiç bir şeyimiz olmasa bile onlarda bu dünyanın insanlarıdır başka dünyanın değil.

Her canlının olduğu gibi engelli insanlarında yaşamak hakkı vardır tabii ki tüm engellenmişliklerine rağmen dışlanmak ne demek yeter ki daha fazla engel konulmasın önlerine...

Bu site zaten engelleri hep birlikte aşalım diye kuruldu ve sizlerin yapacağı her yorum paylaşacağı her bilgi bizleri engelleri kaldırma yolunda ki özgürlük mücadelemizde daha da güçlü kılacaktır.

Hep birlikte engelsiz yarınlara,

tubiş

Üye
Üye
ailesi özürlüsün dedi, biz seni nasıl damat diye eşe dosta tanıştırırız. Sen sakat birisin, biz böyle bir şey olursa utancımızdan dışarı çıkamayız dediler değerli gazoz ağacı ben bu sözlere atıf olarak engelliler dışlanmamalıdır demiştim. yorumunuza açıklık getirmek istedim. size katılıyorum. engellilerin önüne engel konulmamalıdır tıpkı sizin dediğiniz gibi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Bu aralar rahatsızlığımdan dolayı siteyi sürekli takip edemekle birlikte şu an farkına vardığım bir memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim. Bu yıl ikincisi düzenlenen öykü yarışmamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinizi yeniden tebrik ediyorum ve ayrıca forum sayfalarından okuduğum kadarıyla ; kurulan yeni dostluklar, iletişiminiz ve aranızdaki sevgi seli beni çok duygulandırdı.

Elimden geldiğince tüm öyküleri okumaya gayret ediyorum ama bu arada yorum yapamadığım yada henüz okuyamadığım öyküsü olan arkadaşlarım kusuruma bakmasınlar en yakın zaman da inşallah bütün öyküleri okumuş olmayı umut ediyorum.

İnanın hepsi öylesine birbirinden güzel ve anlam değeri fazlasıyla yüksek olan edebi eserler. Her birinin ayrı bir tadı , ayrı bir lezzeti var. Ben, okudukça her bir öykü sahibini tüm içtenliğimle yeniden kutlamak istiyorum.

Paylaşımlarınızın devamı dileklerimle,

Tekerlekli Sandalye