Vasilik raporu engeli raporuna zararı verir mi ?

Mehmet.00

Üye
Üye
Vasilik raporu önceden alınan engeli raporuna zarar verir mi ?

İsen Buga

Üye
Üye
Zararın boyutu ne açıdan zarar verecek ona bakmak lazım...
Her halükarda cevap net evet büyük oranda zarar verir. Buna rağmen yazdığım ilk cümleye dikkat edin derim.

Mehmet.00

Üye
Üye
Her halükarda cevap net evet büyük oranda zarar verir. Buna rağmen yazdığım ilk cümleye dikkat edin derim.
Ne gibi zarari olacak belirtin ayrıca bana vasi atanması olmazmış ruhsal sorun yok ve itiraz edecez iptaline ilişkin

Timsah

Üye
Üye
Engelli raporuna asla etki etmez ruhsal sorunun yoksa sen kısıtlamayı kabul ediyorum dersen vasi tayin ettirisn

İsen Buga

Üye
Üye
Mahkeme yada itiraz halinde her halükarda Yeniden rapor aldırılacacağı için engelli eski raporunu olumlu yada olumsuz etkiler. Bu benim görüşümdür. Düşüncemi bu yönde verdim.

Memet45

Üye
Üye
Vasilik raporunda herhangi bir oran verilmiyor sadece uygundur veya uygun değildir diye görüş bildiriliyor

Mehmet.00

Üye
Üye

Vasilik raporunda herhangi bir oran verilmiyor sadece uygundur veya uygun değildir diye görüş bildiriliyor
Herhangi kan testi rötgen filan isteniyor mu çabuk biter mi hekimleri gezmek ayaktayım vasilik durumum yok sadece babam bilmemis dilekçe vermiş dava durdurulmadi

tolgahan0

Üye
Üye
Vasilik raporu önceden alınan engeli raporuna zarar verir mi ?
bende ruhsal duygusal %80 oran ilke babam vasimdir. engelli raporuna zarar vermiyor sana zarar veriyor örneğin bir kurumda işin olduğu zaman vasin olmadan yapamıyorsun. Daha bugün bir bankadan kredi kartı talebinde bulundum tc k,imliğin görünmüyor doğum tarihin görünmüyor muhtara gidiyorum bir belge almak için bana ait hiç bir kayıt bulunamıyor. yani vasin olunca 2 kişi 1 adam ediyorsunuz. ben vasimi iptal ettireceğim çünkü her konuda inan zarar.

Mehmet.00

Üye
Üye
bende ruhsal duygusal %80 oran ilke babam vasimdir. engelli raporuna zarar vermiyor sana zarar veriyor örneğin bir kurumda işin olduğu zaman vasin olmadan yapamıyorsun. Daha bugün bir bankadan kredi kartı talebinde bulundum tc k,imliğin görünmüyor doğum tarihin görünmüyor muhtara gidiyorum bir belge almak için bana ait hiç bir kayıt bulunamıyor. yani vasin olunca 2 kişi 1 adam ediyorsunuz. ben vasimi iptal ettireceğim çünkü her konuda inan zarar.
İşte bunları öğrendik İPTAL istedik sende feregat dilekçesini verdir babana

Mehmet.00

Üye
Üye
Mahkeme yada itiraz halinde her halükarda Yeniden rapor aldırılacacağı için engelli eski raporunu olumlu yada olumsuz etkiler. Bu benim görüşümdür. Düşüncemi bu yön

Mahkeme yada itiraz halinde her halükarda Yeniden rapor aldırılacacağı için engelli eski raporunu olumlu yada olumsuz etkiler. Bu benim görüşümdür. Düşüncemi bu yönde verdim.
Adli rapora yoluyormus yüzde raporu değil

Memet45

Üye
Üye
Herhangi kan testi rötgen filan isteniyor mu çabuk biter mi hekimleri gezmek ayaktayım vasilik durumum yok sadece babam bilmemis dilekçe vermiş dava durdurulmadi
Jandarmalar geliyor seni ruh sağlığı hastesi ne götürüyor orda bir hekim seni görüyor sağlık kuruluna sevk ediyor masada üçtane hekim uygundur diye rapor yazıyor her hangi bir oran yazılmıyor

Mehmet.00

Üye
Üye
Jandarmalar geliyor seni ruh sağlığı hastesi ne götürüyor orda bir hekim seni görüyor sağlık kuruluna sevk ediyor masada üçtane hekim uygundur diye rapor yazıyor her hangi bir oran yazılmıyor
Merkezdeyim ben köyde değilim ki vasilik durumumda yok ruhsal zihinsel engelli raporum yok

Mehmet.00

Üye
Üye
RAPORU ne zaman aldın

Memet45

Üye
Üye
Merkezdeyim ben köyde değilim ki vasilik durumumda yok ruhsal zihinsel engelli raporum yok
Neden o zaman ikide bir soru sorup duruyorsun ikide bir engellide değilsin sen bizimle alay mı ediyorsun sayın yönetici şu arkadaşın konusunu kapatırmısin

Memet45

Üye
Üye
Jandarma köyde olur şehir merkezinde ne işi var piyade
Köydekini jandarma götürüyor da merkezdekini polis götürüyor burda konu jandarma polis değil madem vasilik durumun yok niye konu açıyorsun?? tutarsız s.l.t.l.k

Tekerlekli Sandalye