Vergi indirimi başvurum red edildi. Yeniden başvursam %40'lık rapor alırmıyım?

ismet demirci

Üye
Üye
sayın yetkili 2008 de vergi indirim belgesi almıştım iki kulağımda doğuştan işitme engelli doğmuşum sağ kulak yüze 75 sol kulaktan 78 ileri derecede işitme sorunumdan ankaradan gelen vergi indirim raporu 36 ben yeniden vergi indirim belgesi yüzde 40 üzeri alsam erken emekli olabilirmiyim 2008 de böbreklerimden ve gözlerimden görme sorunlarım var 02.10.1989 ssklı başlangıcım 4950 ssklı prim günüm var nasıl bir yol izlemeliyim ilginize

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
%40 ve üzeri bir rapor alırsanız engellilere tanınan erken emeklilikten faydalanırsınız tabi ki. Size önerim sağlık raporu için mmüracaat ettiğinizde tüm hastalık-sakatlıklarınızı söyleyiniz. Hepsi için ayrı ayrı belli bi oranda rapor verilir. Bu sayede %40 ve üzeri bir rapor alabilirsiniz belki.

İsen Buga

Üye
Üye
Niye reddetmiş? verdiğin desibel oranları yüksek zaten. cihaz olmadan hiçduyamazsın ki..
reddedildiği an itiraz edecektin..

ulaş23

Üye
Üye
selam arkadaslar ben 1979 dogumluyum 1998 de askerlik icin muane oldugum zaman beni gata asker hastanesine yolladılar bir rapor aldım askere elverisli degil diye meger engelliler icin erken emeklilik varmıs vergi indirimi varmıs onlardan yarallanmak icin ne yapmalıyım bana yardımcı olun lütfen simdiden tesekkür ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Askerden alınan çürük raporu hiç bir işe yaramaz. Bahsettiğiniz haklardan yararlanabilmek için sağlık kurulu vermeye yetkili herhangi bir hastaneden %40 ve üzeri bir rapor almalısınız.

Tekerlekli Sandalye