Vergi indiriminden yararlanmak için rapor almak istiyorum

kojlar

Üye
Üye
2007 YILINDA KRONER ARTER HASTASI OLDUĞUM YAPILAN TETKİKLER VE ANJİO SONRASINDA ORTAYA ÇIKTI 3 DAMARIMIN %99 %99%100 TIKALI OLDUĞUNDAN ACİL OLARAK BYPAS AMELİYATI OLDUM.yüzde kaç özürlü raporu alabilirim ayrıca bel fıtığım var ileri derecede ilerlemiş ameliyat gerekiyo.ayrıca kasık fıtığım var oda ameliyat dedi doktorum ayrıca safra kesemde taş var onada ameliyat dendi.ayrıca gözlerimden rahatsızım astiğmat 6.5 tu özel hastanede lasik ameliyatı oldum oran 1 re düştü.şimdi 21 yıllık sigortalıyım %40 rapor aldığımda vergi indiriminden yararlanarak emekli olmaya hak kazanmış durumdayım.ben bu yukarda belirttiğim hastalıklardan %kaç rapor alabilirim beni bilgilendirirseniz sevinirim ankaradayım %40 veya üstü rapor verirlermi

Tutulamaz19

Üye
Üye
Öncelikle çok geçmiş olsun , Allah ( c.c ) hastalık çeken tüm kardeşlerimin yardımcısı olsun. Belirttiğiniz hastalıklarla ameliyat oldunuz ve daha ameliyat olcaksınız sanırım , iyi bir inceleme ve kontrollerden sonra heyete gireceksiniz . Benim kendi görüşüm %50 dan aşağı rapor almazsınız. Saygılarımla

kojlar

Üye
Üye
teşekkür ederim sağolun dilekleriniz içinde aminn.fakat bu hastalıkların özürlülük oranları nedir bir bilginiz varmı teşekkürler

kojlar

Üye
Üye
site yöneticisi sayın halil bey yukarıda yazmış olduğum metne cevap verirseniz sevinirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bahsettiğiniz hastalıklara bakılarak bizim net oran vermemiz çok zor. Bu hastalıkların vucutta bıraktığı etkiye bakılarak oran verilir. Bunuda ancak DR bilebilir. Şansınızı deneyin.

kojlar

Üye
Üye
dr verecegini biliyorumda

Bahsettiğiniz hastalıklara bakılarak bizim net oran vermemiz çok zor. Bu hastalıkların vucutta bıraktığı etkiye bakılarak oran verilir. Bunuda ancak DR bilebilir. Şansınızı deneyin.

sakatlık oran cetveline göre %40 alırmıyım diye sormuştum.tabiki doktorlar verecekte baypas ameliyatı bu ve yüksek oranlarda tıkanmayla ilgili illaki her hastalığımdan ameliyatmı olmam gerekiye özür oranı almam için bunu bilmiyorum teşekkür ederim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sakatlık oranı cetvelinde Baypas amelyatına dair bir oran belirtilmemiş. O nedenle bir oran zikretmedim.

Tekerlekli Sandalye