Web Sayfasının Reklam Geliri

mir33

Üye
Üye
Bu forumda bile ötekileştirildim. Söz hakkım, soru sorma hakkım elimden alındı ve cezalandırıldım. Ben artık bu sitede yazmayacağım. Mersin'in güncellendiği günü, yattığı saati ben yazıyordum. en ufak bir sorunda beni dışladılar. İnsan olan, bunu insana yapmaz. Neyse bu artık sizin sorununuz çünkü daha az soru, daha az kişi, daha az sayfa demek reklam gelirlerinin azalması demek. İnsanlar buraya soru sormak için geliyor. Biz yoksak siz de yoksunuz. Ne haliniz varsa görün.

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Sen gerçekten çok değişik bir insansın :) Uyarıyı anlamayın üst üstte yazdığın için olduğunu farkına varamadığın için senin adına üzüldüm.
Ayrıca siteye giriş yapmak gelir kazandırmaz. Yanlış biliyorsun :)

mir33

Üye
Üye
Kardeşim, ben bilgisayar programcısıyım. Bu sitede olmaktan utanıyorum bile. Aç bir bak google adsense nedir? Bu bir. İkincisi tutamayacağın sözler veriyorsun çünkü diğer sitedelerde güncellenme ile ilgili bilgi yok. Ancak biri tenezzül edip burada yazarsa öğrenirsin. Neyse bu seninle son muhatap oluşum.

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Arkadaşım herkes bakar ama herkes bulamaz. Bakmasını bileceksin :)
Benim kendimi övüp senle yarıştırma derdinde değilim. Bak mesleğinde varmış ne güzel git bu yolda daha da fazla kendini geliştir. Ben burada gönüllü olarak yardımcı olmaya çalışıyorum. Bir konuda uyarılıyorsan bunu dikkate almanı tavsiye ederim.
Yanlışın üzerine gitmek sana zaman kaybettir. Buda sana bir tavsiyem olsun.

mir33

Üye
Üye
Bana tavsiye verdin diye şunları yazmaya geldim. Kendimi geliştireceğim kadar geliştirdim. Ama iş YOK. Son lafım. Zaten gittiğim için, (web sayfasını hazırlayanlara rica edin, hesabı sil seçeneği eklesinler ya da görülebilir hala getirsinler) neyse SİDİK yarışını sen kazandın. Son söz senin, go ahead. Kim tutar seni içi boş insan.

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Ben senle uğraşmadım ısrarla yaptığın yanlış için uyarmaya çalıştım ama görüyorum ve üzülüyorum ki anlamamışsın.
Birde hiç birşey için tamamen geliştim deme hergün yeni bir konu çıkar karşına öğrenmek isteyeceğin. Ayrıca İngilizce yazmana gerek yok ben sen yoksun diye yazmama gibi bir düşünceye kapılmam tabiki devam edeceğim.
Ben sana hakaret yerine iyi dileklerde bulunacağım. Umarım aradığın işi bulursun. ;)

Tekerlekli Sandalye