Yargı yayın evi ÖMSS hazırlık kitapları

Birey

Üye
Üye
Arkadaşlar, geçtiğimiz yaz engelli memur alımı sınavlarına yönelik yargı yayınlarından kitap aldım. Kitap aynı zamanda soru bankası ve tabi önceden çıkmış sorulardan mevcut. Yeni kitap alan arkadaşlardan ricam, ben bu kitapta var olan konuları yazacam sizde bakar mısınız konular aynı mı farklı mı diye. Belkide sadece kitabın ismini değiştirerek basmışlardır. konular; Türkiye cumhuriyeti Anayasası, Cumhuriyetin temel organları, Vatandaşlık bilgisi, Atatürk ilke ve Inkılap tarihi, Milli Güvenlik, Türkiye Coğrafyası, 657 sayı Devlet Memuru kanunları ve Türkçe olarak sadece büyük harflerin kulanıldığı yerler. başlıkları var sadece. Türkçe ve mat nerdeyse yok! sizdeki konularım benımkinden farkını merak ettim, açıklarsanız sevinirim.

BURAK ÇÖMEZ

Üye
Üye
ömss hazırlık kitabı

Özkan abi kılavuz yayınlandı peki şimdi hangi kitabı önerirsin nerden temin edebilirim?

YassaX

Üye
Üye
BURAK ÇÖMEZ halen israrla, ÖMSS Kitabı almanızı önermiyorum... Kılavuz yayınlandı demissin ancak ÖMSS - 2012 Sınav Kılavuzu 17 Şubat 2012 de yayınlandı.. ÖMSS Kitaplarının Hemen hemen hepsi bu tarihten once basıldı.. O nedenle Konular az cok belli .. Tavsiyem, son 24 gun kala , kitaptan ziyade , önemli konulara tekrar etmek.. Lise Kitapları da iş görür.. Şu Link'de goz atmani öneririm :

http://engelliler.gen.tr/f98/omss-sinavinda-hangi-konulara-calismaliyim-12792/

Tekerlekli Sandalye