Yatmayan bakım ücretlerini toplu halde alabilir miyim?

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Gözünaydın Samanyolu Kardeşim,

Doğrudur ah ne yazık ki. Keşke ne ağır özürlü ne de sürekli yazmasa...Bizi bunlara sevinen hale getirenler utansın demek geliyor içimden!

gülümse_hayata

Üye
Üye
gülümse hayata allah razı o9lsun çok teşekkür ederım arkadasım ınşallah akşama rapora bakacam şu an bakamıyorum eve gıdınce bakarım allahın ıznıyle ınşallah sureklıdırr teşekkür ederim bilgilendirimlerinizden dolayı çok sagolaısnızz rapora akşam bakacam alalhın ıznıyle inşallah kutucuk işaretlidirr

samonyolu ALLAH hepimizden razı olsun eklemiş olduğum örnek size ışık tutmuş ise ne mutlu bana

cilginpalet

Üye
Üye
yanılmıyorsam senin demek istediğin yada onların demek istediği şu tazeleme dediğin raporlu kişinin bakıcısı her yıl gidip kuruma hastam yaşıyor imzası atması aslında bunu yılda 2 3 kez istiyorlar ama ben dahil bazı illerde yılda bir çağırıyorlar

samanyolu

Üye
Üye
gazoz agacı öok fayda sı oldu öok teşekkür ederım ya hastam agır hanı oraya getır buraya getır sunu yap bunu yap olmaısn dıye sızın gıbı dgerlı arkadasların bılgısını alıp hem madddi hem manevı zarra ugramak ıstemıyorum zaten garıbanızz bıd ebu yollarda bedavadan paröalanmayalım eger send eonay verdıysen dogrudur ınşallah agır ozurlu evet hemen altındada süreklidir evet şu durumda benım senede gıdıp süre uzatma veya süre tazeleme gıbı bır duruma gırmeyecegım iöim rahat olsun yanı dımı gazaozz agacıı bu arada allahım ganı ganı razı olsun öok ama öok sagol arkadasım

samanyolu

Üye
Üye
halit abi gecen hanı ben temmuzz 15şinde hesabını kontrol et demişlerdide ılk maaşımı alacaktımda yatmamıştı abi hanı ben shç yi aramıstım telefonla agustos 15 gibi tekrar kontrol edersinizz demişlerdi abi ben istanbuldayım abi bugun kontrol ettım halen yatmamış temmuzz 15 şinde kontrol et demişlerdi 1 ay salladılar agustos 15 dediler gene yatmamış abii napayım bekleyyımmı yoks aarayayyımmı gerıı yada ayın 16 veya 17 si gibi bu agustos ayının yatarmı abiii yaa bayramda geldı abii bır akıl ver allah rızası için sevınçlı bır haber ver abii lütfen bir aksaklık yok zannetmıyorumda onaylandı mayıs ayında hesab aç dedilerr açtırdım evrakları verdım hayırlı olsun onaylandı dedilerr bu hesab numarasını temmuzz 15şind ekontrol et dedilerr gecen ay bır ay gectı aradım agustos 15şinde demişlerdi abi ben istanbull abi ama gene yatmamış 1 ay geçmesine ragmen halit abi

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Samanyolu kardeşim,

Merak etme yatacak ama gerçekten bir ayı biraz geçebiliyor yani kaygılanma olur mu? İçin rahat edecekse shçk yi arayabilirsin ama bence bir ayı geçiyor genelde ...

samanyolu

Üye
Üye
gazoz agacı ya ben mayısta hallettım işimim ablam bana temmuz 15 demışlerdi ve ozaman aradııgımda agustos 15 dıyıp yanı bu ayın 15 ine bır ay atmıştı ablaa bu ay yatması lazım dimi abla ve ben istanbuldayım herald eistanbul daha yatmamış dimi abla

samanyolu

Üye
Üye
allah razı olsun mehmet abı gazoz abla teşekkür ederim bilgilndirmenizden dolayı ya ilkkez alacam çokta emek verdım çokta sıkıntıdayım ondan telşaım acaba dıyorum yanlışlık falanmı var hanıı muracat ve onaydan yana tam 2 ay gectı işte en son aradıgımdada agustos 15 demişlerdi inşallah bu istanbul yattıgı zaman benımde yatar ya çok dardayım çok :(

samanyolu

Üye
Üye
gazoz agacı abla mehemt abı halil abi allah razı olsun bana vermış oldugunuz bılgılerınızden dolayı evet gazoz abla halit abi mehmet abi yatmış allaha şükür geç oldu ama yattı ınşallah bundan gayrı bır aksilik olmazda kurban oldugum allahım bıraz olsun kendımı ve ailemı toplarım bu sayede teşekkür ederim vermiş oldugunuz akıldan ve bılgılendırmelerden dolayı allah hepınızden gnı ganı razı olsun bayramınız şimdiden hayırlı mübarek olsun inşallah :)

gülümse_hayata

Üye
Üye
Hayırlı olsun samanyolu Allah iyi günlerde harcamayı nasip etsin umarım sıkıntılarınıza azda olsa katkı sağlar

samanyolu

Üye
Üye
allah razı olsun gülümse _hayta teşekkürler ablam ben şimdi şunu merak ediyorum benım hiç bir sosyal güvencem yok olduku hastalandım bır kaz agecırdım veyahut saglıkla ilgili bir poreblem yaşadım devlet hastanelerıne gittigimde bu sigorta olayı nasıl olacak yararlanabılıyormuyum abla saygılarımla bayramın hayırlı mübarek olsun ınşallah teşekkür ederim

samanyolu

Üye
Üye
allah razı olsun halil abi çok sagolaısnızz yemın ederım sevınçten agalıdm ya ilgun olmaz dıyordum ama oldu şükürler olsun rabbım inşallah hakkım olanı alıyorumdurr hakkımdegılsede bıd ebunu vicdanıyla yargılanmayayımdaa kaymakamlık ve mahleleli benı bu işe sürdu gıt başvur dıyee bend ebaşvurdum allahım hakkımd ahayırlısınız eyleısn abii bid eşunu ögrenmek ıstıyorum benım hiç bir sosoyal guvencem yok eger olakı ben saglıkla ılgılı bır durum yaşadım abi dvelet hastanelerınden yararlanma gıbı bır ınsıyatıfım varmı abi faydalana bılıyormuyum şu durumd ayoksa 3 yada 4 ay gecmesımı lazım abı saygılaırmlaa canım abim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Gözün aydın samanyolu. Senin adına çok sevindim. GSS kapsamında ücretsiz olarak sağlıktan yararlanabilirsin. Yeşil kartın falan yokmuydu önceden?

Tekerlekli Sandalye