Yeni Sağlık Raporu Alınca Eskisini İptalmi Ettireceğiz?

HacıEmre

Üye
Üye
selamun aleyküm abim 2 ay önce rapor aldı yüzde 10 verdiler bunun üzerine itiraz etti sağlık il müdürlüğü bi hastaneye sevk etti ordaki doktorda bi bakışta anlayamam deyip başka bi ildeki ruh hastanesine sevk etti ordakilerde çeşitli testlerden sonra 6 ay tedavi görmesine karar verdiler şimdi gelelim soruma ilk rapor aldığı hasteneden tedavi görmeye karar verdi yeni bi rapor alması için eski raporun üerinden ne kadar vakitm geçmesi lazım bide yeni rapor alırken eski raporu iptal mi ettiriyoruz nasıl bi yol izlememiz gerekiyor cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Siz ilk rapora itiraz ettiğiniz için şimdi verilecek rapor için "süre kısıtlaması" olmaz. Önceden alınan raporu iptal ettirmek için herhangi bi işlem yapmanıza gerek yok.

HacıEmre

Üye
Üye
abi anladımda ilk rapora itiraz ettim itiraz sonucu hastane dediki 6 ay tedavi gör abi şimdi ilk rapor üzerinden 6 ay geçmesi gerekiyor di mi yeni rapor almak için diyelim ki 6 ay geçti ilk rapor üzerinden yeni rapor için başvuru yapsam ilk raporu iptal mi ettiriyorum.itirazdan herhangi bi sonuç alamadım itiraz sonucu tedaviye devam dediler abim şimdi ruh hastanesinde tedavi oluyo onlar tanı koysalar raporu tam teşekkküllü hastaneden almamız gerekiyor heralde ruh hastanesini,n tanısını dikkate alırlar dimi.abi en son öğrenmek istediğim diyelim ki itirazı boşverelim yeni rapor alıcaz ilk raporun üzerinden 6 ay geçti ilk raporu iptale gerek var mı bide şunu öğrenmek istiyorum itirazdan sonuç alamadıkya itiraza ettiğimiz yere yani sağlık il müdürlüğüne gidip sonuç alamadığımı bildirmem gerekiyor mu

Tekerlekli Sandalye