Yeni yıldan beklentileriniz nedir?

papatya83

Üye
Üye
Arkadaşlar, hepinizin yeni yılını kutluyorum. Her yeni yıla beklentiyle gireriz.
Sizlerin bu yıldan beklentileri nelerdir? Yorumlarınızı bekliyorum…

GülerAkköse

Üye
Üye
Yeni yıl bana önce sağlık getirsin , sonra cok güzel bi AŞK getirsin :)

Murat.Y

Üye
Üye
vtpg9.jpg

Erken olacak ama herkesin yeni yılı şimdiden kutlu olsun..

2015 yılı ya da gelecek yıllar için beklentileri düşük tutmak lazım.. Hayal kırıklığı yaşamamak adına.. Tabiki önce sağlık daha sonra kimseye muhtaç olmayacak kadar para, gürültüsüz, patırtısız, sessiz, sade, dingin bir yaşam.. Diğer insanlar içinse yine sağlık, ailesinin geçimini sağlayacak kadar para, sevdikleriyle mutlu, huzurlu bir yaşam..

Son olarak ülkesini ve vatandaşlarını demokratik bir ortamda refah ve huzur içinde, gelişmiş ülke vatandaşlarının standartlarında yani insan gibi bir yaşam hakkı sunabilecek kendi vatandaşlarının hakkını yemeyecek, işçisine, memuruna, emeklisine, engellisine sahip çıkacak ve hakettiğini verecek bir İKTİDAR PARTİSİ istiyorum..

( Beklentileri yine aştım sanırım :) )

özer özkan

Üye
Üye
2015 yılında yepyeni arkadaşlıklara yelken açmak istiyorum beni seven yada sevmeyen üyelere nice yıllar
dilerim

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
2014 e o kadar hasta girmiştim ki hatta girememiştim bile :( belkide o yüzden 2015 den en çok sağlık, sağlık ve yine sağlık istiyorum :)

Kendim için, oğlum için, siz değerli üyeler ve tüm sevdiklerim için Sağlık, Ülkem için Huzur, Dünya için Barış istiyorum
Engelsiz bir hayat istiyorum biliyorum imkansız ama mümkün olduğunca engelsiz
Oğlum adına başarı istiyorum :) ikinci mezuniyeti kutlamak istiyorum
Bankalara olan tüm kredi borçlarımı kapatmayı hedefliyorum (yaklaşık son 3 yılımın en büyük ama bir o kadar trajikomik kredi açığım var, milli piyango bana çıksa hiç fena olmaz):eek::eek::eek:

Engelliler.gen.tr nin daha adil, daha demokrat, daha seviyeli, daha elit, daha saygın, daha yararlı olacak olan yeni paylaşımlarla çok daha geniş kitlelere ulaşmasını istiyorum :eek:

papatya83

Üye
Üye
Sıra bende galiba. Söylüyorum: Tedavi tedavi tedavi

Murat.Y

Üye
Üye
Allah herkesin gönlündekini versin..

sinandeniz

Üye
Üye
2015 benim için beyaz bir sayfa getirsin vatanımızın bölünmez bütünlüğünü krusun ülkemiz ve milletimiz daha refah bir hayatt sürsün yeni yılda inşallah

Birey

Üye
Üye
Mutluluk istiyorum... Herşeyin yolunda gitmesini, istediğim gibi olmasını... Çok şey istiyorum biliyorum, çünkü gerçekleşmeyeceğinin farkındayım. Bol bol isteyin, dileyin bişey değişmeyecek. Bakış açımızı değiştirmedikçe....

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Aynı gemide yol aldığın(m)ız insanlar farklı dümenler tutmasın yeter. Beklentileri çokta yüksek tutmamak gerek. Sonrası fena oluyor. :)

İskender Durgun

Üye
Üye
Sağlık, sağlık, sağlık getirsin yeni 2015. Vatanıma ve milletime de akıl fikir versin...

Sairane

Üye
Üye
ülkemdeki kara bulutlar dağılsın. çocuklar ölmesin. demokratik bir ülkeye sahip olalım. Allah bizi musibetlerden korusun. iyi yıllar herkese.

KARDELEN

Üye
Üye
Rabbimiz bu yeni yılın tüm İslam âlemindeki kardeşlerimize her anını en güzel şekilde değerlendirmeyi ve her gününü razı olacağı amellerle yaşamamızı nasip etsin.

Hataylı_72

Üye
Üye
yeni yılda engelli maaşları makul yaşam standartlarına getirilse ne iyi olur
evde bakım ve 2022 için..

septik

Editör
Editör
Yeni yılda hepinizin beklentilerinin gerçekleşmesini dilerim....:)

Tekerlekli Sandalye