Ziraat bankası toplu parayı ödemiyor ne yapmalıyız?

orhan21

Üye
Üye
slm..22-07-2011 de online ödeme emri verilmiş..2022 maaşı toplu parası için..bankaya gittik ..ziraat bankasında çalışan memurlar pc başında daha nere bakıpta ödeme yapacaklarını bilmiyorlar..benim eşimin ve de 2 tane küçük çocuğumun kimliklerini istediler..biz kaymakamlıktan 2022 maaşı maaşı ödeme kağıdı almamamıza rağmen ona bakmayıp ..polis gibi kimlikleri toplayarak 2 kişi birden pc de bir o yana bir bu yana bakıyorlar..sonrada bize toplu parasınızı gidip postaneden alabilirsiniz diyerek yolladılar.postaneye gittik postanede toplu patrayı ziraat bankası verecek dedi bu olay antalya da merkez şube ziraat bankasında geçmiştir..ve biz hala toplu parayı alamadık..başak şubeye gitmemize rağmen..güzel yurdumun güzel memurları nerden mezun olmuşlar çok merak ediyorum..tşk.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Parayı ziraat bankası öder, ancak para hangi ziraat bankası şubesine gönderildi bilmek gerekiyor, sizin adresinize yakın olan bütün ziraat bankalarıyla görüşün memurlar eğer bu konuda size destek olmuyorsa daha yetkili bir müdürle görüşürseniz paranın hangi şubeye yattığını ögrenebilir yardımcı olabilir yapılacak başka birşey yok maalesef, memurlar yardımcı olmuyorsa şef yada müdürle görüşüp paranın size SGK'dan gönderildiğini kimlikle çekebileceğinizi söyleyin yeterli..

orhan21

Üye
Üye
3 tane ziraat bankası gezdik..hepsi para yok diyorlar..evrak takipte online ödeme 22-07-2011 yazıyor.nereye gideceğimizi şaşırdık .bu ramazan ayında bu çile..ilk maaş ödemeside eylülde diyor.o postaneden alınacak onu biliyoruz.daha kaç gün bekleyeceğiz bilemiyorum..iftar paramızı ..yol paralarına verdik..ilginizden dolayı tşk..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
9. ayda maaşınızı evet postaneden kimlikle çekeceksiniz, ama toplu paranın ziraat bankasında olması gerekiyor en iyisi 170'i arayıp bir bilgi isteyin paranın bankada olmadığını ve magdur olduğunuzu dile getirin.

Tekerlekli Sandalye