2011 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Değerli Engelliler.Gen.Tr üyeleri ve ziyaretcileri, her ay olduğu gibi bu ayda Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı yatan illerin duyurusunu bu başlık altında yapacağız. Yine sizlerin bakım ücreti yatan illerin sıralı tam listesine rahatlıkla ulaşabilmeniz açısında bu konu altındaki her sayfada bakım ücreti yatan illeri sıralı listesi verilecektir.
Tüm illerde bakım maaşlarının bir an önce yatması temennisiyle...

mabedim54

Üye
Üye
bismillah diye başlayalım inş bu ay erken yatar maaşlar. fakat ben şunu soracaktım yılbaşı ayındayız geçtiğimiz seçim ayında olduğu gibi bakım maaşlarının erken yatması soz konusu olabılrmı bılgınız varmı bu konuda ..?

gülümse_hayata

Üye
Üye
Henüz Aralık ayı bakım maaşı erken yatacak diye bir bilgi yok eğer böyle bir bilgi olursa sitemizde muhakkak duyurulacaktır takipte kalınız.

Tülayca

Üye
Üye
Yılbaşı dediğimiz 1 ocakta. Şu an aralık ayı bakım maaşlarını konu ediyoruz. 1 ocağa kadar aralık ayı evde bakım maaşları çoktan yatarki zaten.

mabedim54

Üye
Üye
1 ocakta yılbaşı olduğunu bende biliyorum .)genede hatırlattğn içinde sağol tulayca hanı bazı ozel durumlarda erken verılıyor ya maaşlar o yuzden sordum aklıma geldi.)

serkan34

Üye
Üye
her il alacağı gunu bılse ne guzel olurdu inş bu sorun yenı yılla beraber düzelir

gülümse_hayata

Üye
Üye
Dediğiniz gibi her ilin belli günü olması yattı yatacak diye beklememek insanların sitrese girmesini engelleyecektir. Fakat yatış tarihleri belli olmasada hemen hemen ayın kaç la kaçının arasında yatacağı üç aşağı beş yukarı tahmin ediliyor. Örneğin İstanbul ayın 20 sinden önce hiç yatmaz yani İstanbul'lu arkadaşların 20 sine kadar kendine eziyet edercesine beklentinin hiç bir getirisi yok sadece kendilerine eziyetten ibaret.Tabiki dileğim belli bir gün olmasından yana söylenen o gün herkez parasını alabilmesinden yana fakat bu pekde olacak gibi gözükmüyor.

Tülayca

Üye
Üye
Kimseden ses çıkmamış. :) Aralık ayı bakım maaşı yatan il olmadı herhalde. Yarın pazartesi yavaş yavaş yatmaya başlar iller olur. Gerçi biz istanbullular için yine ay sonunu bekleyeceğiz ama olsun. Diğer yatan illerin haberini aldıkca bizde seviniyoruz onlar adına. :)

sonnes

Üye
Üye
evraklarımız tam ve başvurumuz onaylandı arayıp banka hesap no ve ıbanı da doğduladılar ancak kasım ayında maaş yatmadı akabinde bağlı bulunduğum kurumu aradım yıl sonu oluğu içindir ocak ayının 20 sinden sonra hesabınıza bakın denildi neden aralık ayı değilde ocak başvurunun üzerinden 4 ay geçmiş oluyor bu durumda nereye başvurmalıyım ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Maaşınızı muhtemelen yılbaşında işlem başlamak üzere ayarlayacaklardır, şuan maaşınız bağlanmış durumda olsa aralık ayı içinde maaşı almanız gerekiyor ancak bu ay onaylanırsa ilk maaşı ocak ayında çekebilirsiniz, istiyorsanız müracatı yaptığınız yeri arayıp evrakların kabul edilip edilmediğini sorun eğer kabul edildi maaş bağlandı derlerse bu ay maaşı alıyor olmanız gerektiğini söyleyin, ama yok halen bağlanmadı derlerse ocak ayını bekleyeceksiniz.

serkan34

Üye
Üye
bugunde maaş yatan il yok galıba :) onlarla bizlerde seviniyoz mübarek aşüre günü ve muharrem ayınız kutlu olsun

sonnes

Üye
Üye
Mehmet bey benim anlamadığım evraklarımız kabul oldu hesap numaramız alındı bu işlemler kasım ayında tamamdı aradığımda neden aralık değilde ocak dediler onu anlamadım

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Aralık ayında başlanacaktır aralık ayı ödemesini ocakta alacaksınız.

ecemceren

Üye
Üye
Bursada maaşlar ne zaman yatiyor bilen varmi teşekkürler

ecemceren

Üye
Üye
Bursa da maaşlar ne zaman yatiyor teşekkürler

gülümse_hayata

Üye
Üye
Hiç bir ilin belli tarihi yok Kasım maaşı ayın 4 de yatmıştı Ağustos ayın 8 de yattı yani Bursa ilk 10 gün içinde yatan iller arasında.

poyraz1980

Üye
Üye
bursada genellikle ayın 5 ile 15 şi arasında yatıyor ayın 10 u fazla gecırmıyorlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye