2011 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

apsintt

Üye
Üye
herkesin affına sığınıyorum her ay dikkatimi çekiyor bu başlık altında sürekli ya farklı sorular soruluyor veya burası yattımı şurası ne zaman yatar demek den alamıyor kendini bu standart günü olan bir maaş değil burada kimsenin şu gün yatar demesi de mümkün değil o halde her ay niye aynı kişiler aynı soruları sorup takip etmek zorunda kalan insanlar bu mesajları okutuyorlar anlamış değilim.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2011 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller
Kırşehir

sinandeniz

Üye
Üye
şu şekilde cevaplamaya çalışayım insanlar devamlı bankaya gidip gelip bakamıyo buradan takip netmeye çalışıyo insanlar sıkıntılarını bir nebzede olsa rahatlatmaya çalışıyo bende affına sığınıyorum sen neden böyle bi soru sorma gereği duydun :)
herkesin affına sığınıyorum her ay dikkatimi çekiyor bu başlık altında sürekli ya farklı sorular soruluyor veya burası yattımı şurası ne zaman yatar demek den alamıyor kendini bu standart günü olan bir maaş değil burada kimsenin şu gün yatar demesi de mümkün değil o halde her ay niye aynı kişiler aynı soruları sorup takip etmek zorunda kalan insanlar bu mesajları okutuyorlar anlamış değilim.

cansel atak

Üye
Üye
evde bakım aylığı

ankarada genel de ayın hangi günlerinde yatıyor.biz ilk defa bakım aylığı alacağızda

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yatan illerin belli bir tarihi yok Kasım ayında 14 de yatmıştı bu ay nezaman yatar bunu söylemek mümkün değil yattığı hakkında bilgi edindiğimiz zaman başlık altında paylaşacağız sitemizi takip ediniz.

Mavigece

Üye
Üye
şu şekilde cevaplamaya çalışayım insanlar devamlı bankaya gidip gelip bakamıyo buradan takip netmeye çalışıyo insanlar sıkıntılarını bir nebzede olsa rahatlatmaya çalışıyo bende affına sığınıyorum sen neden böyle bi soru sorma gereği duydun :)
bunu da isterseniz ben cevaplamaya çalışayım.
Örnek olarak ben İstanbuldayım ve istanbul,da bakım maaşları 23 - 27 arasında yatıyor bazen bu daha da gecikebiliyor.
ben de bu yüzden ayın 23 ünden önce maaş beklemiyorum,
yukardaki arkadaşımız da sanırım bunu anlatmak istemiş.
genelde her il,in üç aşağı beş yukarı maaş yatırılma tarihi bellidir. o tarihlerden önce foruma girip yattı mı ? ne zaman yatar gibi sorular sormaları , merak değil, gereksiz mesajlardır.
yine bir örnek vereyim.
İstanbul maaşları 23 - 27 tarihleri arasında yatıyor, ve ara sıra forumda istanbuldan bazı arkadaşların mesajlarını görüyorum, acaba istanbul daha erken yatar mı ?, istanbul hep geç yatır gibi mesajlar.

aslında bunu farklı düşünürsek sorun çözülmüş olacak. eğer istanbul bir ay ayın 1 inde yatsa , bir ay ayın 23 ünde yatsa tamam o zaman hep bir bekleyiş içinde olabilirdik, yattı mı ne zaman yatar gibi mesajlar doğru olurdu.
ama 23 ile 27 arasında yatan bir maaş için bu tarihler dışında böyle sorular sormak bence gereksizdir,
maaşlarını alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle harcasınlar henüz almayanların da en kısa sürede almaları dileklerimle herkese saygılar

gülümse_hayata

Üye
Üye
Çanakkale Aralık ayı evde bakım maaşı yatmıştır.

emre civan

Üye
Üye
merhaba ben çocuğumun ötv indirimi raporunu aldım.raporda geçerlilik süresi 3 yıl yazıyor.bu raporla araç alabilir miyim?

gülümse_hayata

Üye
Üye
2011 Aralık Ayı Evde Bakım ParasıYatan İller
Kırşehir
Bilecik
Çanakkale
Urfa

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
2011 yılı, aralık dönemi evde bakım maaşları Bayburt'ta yatmıştır. Darısı yatmayan illerin başına. :)

magvali

Üye
bursadan haber varmı yatmışmı acaba.....:(

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bursa ve Denizliden haber yok arkadaşlar bütün illeri büyük bir ehemmiyetle takip edip paylaşıyoruz sizde eğer iliniz yattığında biz paylaş(a)mamışsak hemen paylaşın ki herkes maaşını beklemeden kolayca almış olsun.

burak0606

Üye
Üye
Ankara yatmıştır güle güle harcayın, yatmayan iller inş. en kısa zamanda yatar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye