2011 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

güldalı

Üye
Üye
sosyal hizmetler bursa için 15 i ile 20 si arası dedi ama onlarında ne dediği belli olmuyor belki de pazartesi yatar

magvali

Üye
arkadaşlar maaşı cumartesi çektiğimi biliyorum bazen yani bugün yattıysa yarın çekme olasılığımız var.bursa için tabiki ben 6 7 sefer cuma yoktu.ama cumartesi çektim....

gülümse_hayata

Üye
Üye
2011 Aralık Ayı Evde Bakım ParasıYatan İller
Kırşehir
Bilecik
Çanakkale
Şanlıurfa
Bayburt
Edirne
Ankara

cansel atak

Üye
Üye
mrblar.. sosyal hizmetlerden aralık ayı ankara maaşını 20 si ile 30 zu arası demişlerdi.o tarihlerden öncede çekilebiliniyormu tşkler..

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba Ankara aralık ayı bakım maaşı yattı 20 si ile 30 beklemeden çekebilirsiniz.

melek06

Üye
Üye
Merhaba Ankara aralık ayı bakım maaşı yattı 20 si ile 30 beklemeden çekebilirsiniz.
slm şoktayım ya ankara erken yatmış gerçek dimi :eek: bi bakıyım ne var ne yok diye girdim sayfaya sevindim çıkıyorum tşk size arkadaşlar hepiniz hayırlı günlerde harcamanız dilegiyle iyi akşamlar

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kocaeli/Gölcük Aralık ayı evde bakım maaşı yatmıştır.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İzmir aralık ayı evde bakım maaşı halen yatmamıştır formu takip ediniz yattığında sizlerle paylaşacağız.

hüzün meleği

Üye
Üye
aydın ili evde bakım maaşı yattı arkadaşlar herkes güle güle harcasın

gülümse_hayata

Üye
Üye
2011 Aralık Ayı Evde Bakım Ücreti Yatan İller
Kırşehir
Bilecik
Çanakkale
Şanlıurfa
Bayburt
Edirne
Ankara
Antalya
Diyarbakır
Kocaeli
Aydın

faruk54

Üye
Üye
slm sakarya yattımı acaba haberı olan varmı

eren7474

Üye
Üye
slm benim oğlumda hemofili hastası bu maaşı ala biliyormu bilginiz varsa lütfen yazın iyi günler

gülümse_hayata

Üye
Üye
eren7474
Hastaneden alınacak sağlık kurulu raporunda hastaya ağır özürlü teşhisi konulması ve raporda bu ibare bulunması gerekiyor, hastaneye başvurup evde bakım maaşı için rapor alırsanız ve ağır özürlü raporu olursa bu maaşı alabiliyorsunuz. Ayrıca bu maaş için sadece bu rapor geçerli sayılıp kişiye maaş bağlanmıyor, başvuruyu sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumuna yapacaksınız ve kurumdan gelen heyet hastanın bakıma muhtaç olduğu kanaatine varacak, kişi mutlaka tuvalet banyo gibi kişisel ihtiyaçlarında bir başkasından yardım alıyor olması gerekiyor.
Ayrıca evdeki yaşayan kişilerin gelirleri yine evdeki yaşayanların sayısına bölündügünde 400 lirayı geçmemesi halinde maaşı alabiliyorsunuz. Genel şart hastanın bakıma muhtaç olması yani kendi ihtiyaçlarını tek başına gideremiyor olmasıdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye