2011 Mayıs ayı evde bakım maaşı alan iller ve tutarları.?

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
selamlar aycan, hoş geldin..
sakaryadan da henüz bir haber yok.. yattığı an'da sitemizden hemen duyuracağız.. iyi akşamlar canım..

crukosu

Üye
Üye
Merhaba Fırtına abla kusura bakmayın rahatsız ediyorum ama Tekirdağdan bir haber var mı 3 gündür bankaya gitmekten bıktım artık :(

F

Fırtına

Guest
merhaba crukosu,

rica ederim, rahatsızlık ne demek.. tekirdağdan da bir haber yok henüz.. yattığı an sitemizde duyuracağız.. her gün bankaya gitmene gerek yok.. paranın yatıp yatmadığını bu 444 00 00 numarayı arayarak öğrenebilirsin.. para hesabına aktarılınca gidip alırsın..

crukosu

Üye
Üye
Yardımların için teşekkür ederim fırtına abla.

Aycan

Üye
Üye
saol fırtına abla inşallah ii haber verirsin buradan bize oglum cok rahatsız bu paraya cok ihtiyacım var bide gününde yatırsalar cok ii olucak ama işte cvp yazdıgın icin ilgine teşekkürler

F

Fırtına

Guest
rica ettim aycan.. en kısa zamanda inşaallah.. çok geçmiş olsun.. oğlumuza şifa diliyorum.. evet canım haklısın.. paraya ihtiyacımız olmasa her gün ''yattı..mı..'' diye derdine düşmezdik.. birileri! bunun hala.....................farkında değil..!!! sağlıcakla kalın..

affan

Üye
Üye
kocaeli de yatınca haber verirmisiniz

affan

Üye
Üye
kocaelide yatarsa yazarsanız sevinirim

F

Fırtına

Guest
yatan iller,

kırşehir
bursa
çanakkale
antalya
samsun
diyarbakır
tekirdağ
şanlıurfa

aliercan44

Üye
Üye
ya fırtına abla vallaha çok zor durumdayız adanayıda takip et ne durumda acaba umut varmı geçen ay 14 ünde almıştık
selamlar

saban

Üye
Üye
uşak yatmıştır arkadaşların bilgisine....

F

Fırtına

Guest
ya fırtına abla vallaha çok zor durumdayız adanayıda takip et ne durumda acaba umut varmı geçen ay 14 ünde almıştık
selamlar

aliercan,
durumlarımızın zorluğunun farkındayım.. tüm illeri yakinen takip ediyoruz.. emin ol..........adana yattığı an yazacağız..

F

Fırtına

Guest
kütahya yatmıştır.. 570 tl. ..

Tekerlekli Sandalye