2012 Eylül ayı 2022 maaş miktarları

urfa_akbas

Üye
Üye
arkadaşlar hyrlı olsun güzel miktarlar ben de %45 engelliyim cuma günü alacam fakat
bir sorum olacak:
ARALIK maaşıda bu miktarmı olacak yok düşüş olurmu
aydınlatırsanız sevinirim şimdiden tşkürler.

sinandeniz

Üye
Üye
evet arkadaşlar ben önceki miktar yorumumda tahmini miktarı yazöıştım ama gerçekten bu rakkamlar beklenenin baya üzerinde oldu :) ALLAH maaşını alan ve almayı bekleyen arkadaşlara paraları hayırlı uğurlu bereketli olması dileğim ile aralık dönem maaşları tabi % 40 ve 69 rapor oranı olan arkadaşlarımız alacakları miktar 730 TL olur
%70 ve üzeri rapor oranı arkadaşlarımızda 1095 TL olarak alacaklardır arkadaşlarn bilgilerine

haykolik

Üye
Üye
evet arkadaşlar ben önceki miktar yorumumda tahmini miktarı yazöıştım ama gerçekten bu rakkamlar beklenenin baya üzerinde oldu :) ALLAH maaşını alan ve almayı bekleyen arkadaşlara paraları hayırlı uğurlu bereketli olması dileğim ile aralık dönem maaşları tabi % 40 ve 69 rapor oranı olan arkadaşlarımız alacakları miktar 730 TL olur
%70 ve üzeri rapor oranı arkadaşlarımızda 1095 TL olarak alacaklardır arkadaşlarn bilgilerine

sinan abi sen yüzde 40 ve 69 raporlara 730 yazmışsın site yöneticileri 820 alacaksınız yazıyor hangisi dogrudur acaba arkadaşlar bugün maaş alan yokmu aramızda alan varsda lütfen yazsın

sinandeniz

Üye
Üye
haykolik o 820 eylül ayı için alınacak miktar benim dediğim miktar aralık ayı için olan miktar yani bu ay alacağın miktar 820

atipik

Üye
Üye
%70 rapor 1.200 lira çektim, galiba 1220 lira vardı hesapta :)

Not: Konuya abone oldum fakat yeni mesaj gelince e-posta ile haberdar olamıyorum , neden acaba ?

ender

Üye
Üye
bu artışlar sabit kalıcakmı nasıl olur

sinandeniz

Üye
Üye
bu artışlar sabit olmaz arkadaşım şimdiki alınan miktarlar geçen 2 döneme ait kalan miktarlar eklendiği için bu ay böyle ama aralıkta alınacak rakkamlar değişir ender

ASaBi

Üye
Üye
Biri Bana Yardımcı olabilirmi Benım toplu paramın online ödeme günü geçeli bir ay oldu ama toplu param bankada gözükmüyor öyle diyolar tebligat kagıdıda gelmedi...toplu parayı almadan bu eylül dönemi aylıgım yatarmı alırmıyım

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Bir ay çok uzun bir süre. Normal şartlarda online ödeme tarihini takip eden 2 haftta içinde toplu paranı alman lazımdı. Ben zaten bu online deme emri verildikten sonra bankaların hesapta para yok demelerini anlamıyorum. Kendi görüşüm parayı bankada tutarak çalıştırıyorlar. Sen hele 1-2 hafta daha bekle eğer o zamanda alamazsan duruma göre hareket ederiz.

ASaBi

Üye
Üye
anladım tsk ederim bekleye bekleye alıştım zaten bir ay oldu.. diğer sorumada cevap verirseniz çok mutlu olurum yarın eylül döenm maaşımı verirlermi peki doğum tarihimin son rakamı 7 yani yarın veriliyor benım maaşıda yatırırlarmı alabilecekmiyim yarın lütfen cevap teşekürler..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Birikmişten hariç maaş almanızda lazım yarın bi kontrol edip neticeyide bizimle paylaşın lütfen. Ayrıca birikmiş parayıda çoktan almanız lazım bankayı birde evrak takip sitesindeki sicil numarasıyla kontrol ettirin. Olmazsa sgk il müdürlüğüne bi müracat ediniz.

ASaBi

Üye
Üye
Tamam Tskler Yarın Bakar Yazarım toplu para için kaç kez aradım ama bana bilgide vermediler insan muamelesi yapmıyorlar... neyse sapolun yarın bi şansımı deneyeyim

cansel atak

Üye
Üye
doğum tarihi numaramızın sonu dokuz .2022 maaşımızı ayın onunda çekebilirmiyiz.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Postaneden asılan listede 9 ne zaman alıyorsa o zaman alabilirsiniz

M

matagun19

Guest
selam benim de doğum tarihimin son rakamı 4 4-9 lar için postanede asılı kağıtta 9 u yazıyor ama az önce 9 eylül saat 22:18 itibariyle ptt karttan hesabı kontrol ettim hesapta gözüken bişey yok aynı durumda olupta ptt atm ye gitmeyi düşünen arkadaşları haberdar etmek istedim gece saat 1 de eve giderken tekrar kontrol edeceğim yatmışsa bilgilendiririm

Tekerlekli Sandalye